Świdnik. Etap I na ostatniej prostej!

Budynek Zima i Wiosna na Osiedlu 4 Pory Roku jest już niemal gotowy. Oddanie tego etapu planujemy jeszcze w tym roku. 

To już naprawdę ostatnie prace przy dwóch pierwszych budynkach na naszej inwestycji w Świdniku. Montujemy właśnie barierki w klatach schodowych oraz drzwi do mieszkań, układamy płytki. Wkrótce rozpoczną się prace na zewnątrz, ukończymy strop garażu i przystąpimy do równania terenu, tak by jesienią nasze osiedle mogło się zazielenić.

W tym etapie dostępne są jeszcze mieszkania o pow. od 55 do 66 m². Ceny od 5650 zł/m².

świdnik dostępne mieszkania

W naszej ofercie są już także mieszkania z II etapu budowy obejmującego budynki: Lato oraz Jesień, z planowanym terminem odbioru w I kwartale 2021. Tutaj oferowane lokale mają pow. od 27 do 70 m².

Wszystkie nasze mieszkania mają sprawdzone i funkcjonalne układy, te powyżej 40 m² są dwustronne lub narożne, co zagwarantuje dobre nasłonecznienie.

Plany mieszkań wraz z cenami dostępne są na stronie inwestycji.

 

Zachęcamy do rezerwowania mieszkań on-line. To prosta usługa, która da Państwu pewność, że wybrane mieszkanie będzie zarezerwowane do podpisania umowy. Funkcja ta dostępna jest 7/24, działa także w dni świąteczne. Rezerwacja poprzez naszą stronę wiąże się z koniecznością opłaty rezerwacyjnej w kwocie 1000 zł, która zostanie wliczona na poczet zakupu mieszkania. W przypadku rezygnacji zwrócimy Państwu tę kwotę w całości na podane konto.

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

świdnik dostępne mieszkania

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top