Ostatnie dni promocji na zakup mieszkania!

Tylko do 2 września mieszkania na naszych inwestycjach oferowane są po niższych cenach. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić!

Lublin, Świdnik, Legnica – w tych miastach trwa jeszcze wakacyjna obniżka cenowa na zakup mieszkania.  Cena każdego lokalu została zmniejszona o 300 lub 500 zł/mkw. Najwyższe rabaty sięgają 47 000 zł! Promocje wprowadzone zostały na osiedlach:

Osiedle Panorama Lublin – jedna z największych inwestycji w Lublinie, zlokalizowana na skrzyżowaniu ulic: Droga Męczenników Majdanka i Garbarskiej; blisko centrum, nieopodal Parku Ludowego i Aqua Lublin. Inwestycja klasy PREMIUM z eleganckim wykończeniem części wspólnych, dużymi balkonami (nawet 15 mkw.), panelami fotowoltaicznymi na dachach i wieloma innymi udogodnieniami. W ofercie mieszkania o pow. 39-94 mkw. Zakończenie I etapu planowane jest jeszcze w tym roku.  Więcej o inwestycji można przeczytać tutaj. Tel. do sprzedawcy: +48 730 608 319.

Osiedle 4 Poryukończona inwestycja w Świdniku, oddana do użytku w czerwcu tego roku.  Osiedle przyjazne rodzinom, zlokalizowane blisko szkoły podstawowej, w niedalekiej odległości od sklepu Kaufland. Na terenie inwestycji znajduje się atrakcyjny plac zabaw, aleje spacerowe z ławkami, stoliki do grania w szachy z dziećmi. Liczba miejsc postojowych w proporcji do mieszkań – 1,5 : 1. W ofercie dostępne mieszkania powyżej 60 mkw. Cena od 6100 zł/mkw.  Więcej o inwestycji można przeczytać tutaj. Tel. do sprzedawcy +48 730 608 316.

Osiedle Centrum Park – nowy etap inwestycji, która zyskała dużą popularność w Legnicy.  Zakłada on realizację trzech trzypiętrowych budynków usytuowanych w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiego parku. Lokale mieszkalne znajdujące się na parterze będą posiadały przynależne tarasy i ogródki o powierzchni nawet do 60 m2. Kolejny nasz projekt klasy PREMIUM, który zakłada m.in. ekskluzywne wykończenie części wspólnych, montaż rolet elektrycznych w każdym oknie, instalację elektryczną z dotykowymi szklanymi włącznikami z funkcją Smart Home. Więcej o inwestycji można przeczytać tutaj. Tel. do sprzedawcy: +48 730 608 903.

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top