Nowe mieszkanie a kredyt – od czego zacząć?

Wielu naszych klientów zadaje nam to pytanie. Co warto zrobić najpierw – wybrać mieszkanie, a później starać się o kredyt, czy może swoje pierwsze kroki skierować do banku?  Nasza odpowiedź brzmi: najlepiej sprawy związane z zakupem mieszkania, jak i z kredytem hipotecznym  załatwić w jednym miejscu.  

Ubiegając się o kredyt w naszym biurze mogą Państwo zaoszczędzić czas i zminimalizować formalności. Ale to nie jedyny plus takiego rozwiązania. Przede wszystkim  mamy dostęp do kilkunastu ofert różnych banków, a  nasz specjalista ds. kredytów służy pomocą przy wybraniu tej najlepszej.  Warto zaznaczyć, że u nas nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z obsługą kredytową, a warunki są dokładnie takie same, jak w bankach. Co ważne – decyzję pomaga podjąć  niezależny ekspert, który nie jest związany z żadnym konkretnym bankiem i  służy obiektywną poradą.  Zdajemy sobie sprawę z tego, że często warunki kredytowe decydują o zakupie mieszkania, dlatego robimy wszystko co w naszej mocy, by wynegocjować dla Państwa jak najlepszą umowę z bankiem. Dlaczego jeszcze warto spotkać się z naszym specjalistą ds. kredytów?  Ponieważ on wypełni  wszystkie dokumenty, będzie czuwał nad ich poprawnością oraz dostarczy je do odpowiedniej placówki. Rola naszego klienta ogranicza się jedynie do podjęcia decyzji i podpisania umowy, którą – punkt po punkcie – wyjaśnimy.

5 ważnych zaleceń dla osób, które planują wziąć kredyt hipoteczny >>

 

Zadzwoń, by umówić spotkanie:

Marcin Jędrusiak

Specjalista ds. kredytów hipotecznych

Tel. +48 730 608 316

 

 

kredyt na mieszkanie

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top