Свідник
200 км від Львова
KRAŚNIK

W spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum Kraśnika oraz prostym i szybkim wyjazdem na drogę krajową nr 19 prowadzącą do Lublina, powstaje komfortowe i eleganckie Osiedle Maki

Свідник
200 км від Львова
KRAŚNIK

W spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum Kraśnika oraz prostym i szybkim wyjazdem na drogę krajową nr 19 prowadzącą do Lublina, powstaje komfortowe i eleganckie Osiedle Maki

Nowe mieszkania Kraśnik

W spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum Kraśnika oraz prostym i szybkim wyjazdem na drogę krajową nr 19 prowadzącą do Lublina, powstanie komfortowe  i eleganckie Osiedle Maki.  Inwestycja obejmie dwa pięciopiętrowe budynki o prostej linii architektonicznej. Osiedle zaprojektowane zostało w nowoczesnym i gustownym stylu. Główną rolę gra tu elewacja będąca połączeniem klasycznej bieli z ciepłym brązem oraz chłodnym odcieniem szarości. Dopełnieniem będą balkony o ciemnej oprawie i mlecznych przeszkleniach, które zapewnią zarówno efekt wizualny, jak i strefę prywatności dla mieszkańców.  

 

Realizacja osiedla będzie podzielona na dwa etapy. W pierwszej kolejności powstanie budynek B, w którym znajdą się 42 mieszkania  o sprawdzonych układach i metrażach od 35 do 64 mkw. Duże komórki lokatorskie, przypisane do lokali, pomieszczą rowery dla całej rodziny.  Na terenie inwestycji powstaną także miejsca parkingowe na sprzedaż. A dla najmłodszych mieszkańców osiedla zaprojektowaliśmy ciekawy plac zabaw.

Budowa I etapu (budynek B) rozpocznie się wiosną 2023 r. i potrwa półtora roku. W celu rezerwacji mieszkania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.

 

 

videodomofon

Osiedle Maki ma do zaoferowania swoim przyszłym  mieszkańcom szereg komfortowych rozwiązań, m.in.:

– SMART HOME (instalacja elektryczna z dotykowymi szklanymi włącznikami z funkcją sterowania przez WiFi)

– FOTOWOLTAIKA NA DACHACH BUDYNKÓW

– MONITORING

– STACJA ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

– WIDEODOMOFONY

– WINDY

3D пошукова система

A.01
DOSTĘPNE
Powierzchnia: 100 м2

Пошук квартири

Квартири первинного ринку: висока якість за доступною ціною!

Місцезнаходження

Близько до всього - ідеально 🙂

Контакт

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

Sławek: +48 730 608 319

Marcin: +48 730 608 316

BIURO SPRZEDAŻY LUBLIN

UL. Garbarska 18A/lok.46 

20-340 Lublin


Головний офіс

TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy Sp.k.

ul. Nałęczowska 14 (XIII поверх)
20-701 Люблін

NIP: 712 332 38 10

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top