Lublin – zainwestuj w mieszkanie na wynajem.

Dobra lokalizacja, odpowiedni układ lokalu i niskie rachunki – to czynniki decydujące o rentowności wynajmu. Nie bez znaczenia jest też standard wykończenia budynków i zagospodarowanie terenu osiedla. Osiedle Panorama Lublin to idealne rozwiązanie dla inwestorów – sprawdźcie sami!

Odpowiedni układ.

Nasze mieszkania o pow. 52 oraz 55 mkw. idealnie nadają się na wyodrębnienie oddzielnej kuchni. W ten sposób otrzymamy trzy oddzielne (nieprzechodnie) pokoje od 8 do 10 mkw. Wyjście na ponad 6-metrowy balkon znajduje się w kuchni. Przedpokój pomieści natomiast dużą szafę na wierzchnie ubrania i obuwie.

Місцезнаходження

Osiedle Panorama Lublin powstaje u zbiegu ulic: Garbarskiej i Drogi Męczenników Majdanka. To doskonały adres dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać blisko największego w mieście parku, o krok od centrum, z doskonałą komunikacją, w pobliżu miejskich arterii. Zaledwie 10 minut drogi piechotą mieści się duża siłownia, a tuż dalej jeden z największych i najnowocześniejszych aquaparków z basenem olimpijskim w Lublinie.

Rachunki

Mieszkania kupione od dewelopera określa się jako „bezczynszowe”. Może być to mylna nazwa, ponieważ właściciel jest zobowiązany uiszczać comiesięczne opłaty do wybranego Zarządcy, jednak są to znacząco niższe kwoty niż na przykład czynsze w mieszkaniach spółdzielczych. Ponadto dokładamy wszelkich starań, by Państwa rachunki były jak najniższe, dlatego montujemy panele fotowoltaiczne na dachach wszystkich budynków.

videodomofon

Standard

Osiedle Panorama Lublin charakteryzuje się wyższym standardem, który obejmuje m. in. • eleganckie wykończenie części wspólnych – dekoracyjne elementy drewniane na ścianach i szachtach, szerokie ościeżnice drzwi do mieszkań • instalacja elektryczna z dotykowymi szklanymi włącznikami z funkcją Smart Home (sterowanie przez WiFi) • wideodomofony • wycieraczki systemowe przed każdym wejściem do mieszkania.

Cena mieszkania: 8200 zł/ mkw. Odbiór już tej wiosny!

Skontaktuj się z nami:

Marcin: +48 730 608 316

Sławek: +48 730 608 319

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top