Legnica. W sprzedaży kolejny budynek przy parku!

Nasza oferta mieszkań na sprzedaż w Legnicy powiększyła się właśnie o budynek A. Mamy tu komfortowe i ustawne lokale mieszkalne z dużymi balkonami lub prywatnymi ogródkami. Ale to nie wszystko!

Inwestycja w sąsiedztwie parku

Osiedla Centrum Park od początku swojego istnienia cieszy się ogromną popularnością wśród poszukujących mieszkania. Pierwszy budynek został oddany do użytku w 2020 roku, od tamtej pory inwestycja powiększyła się o następne cztery i zyskała nowe grono zadowolonych mieszkańców. Teraz masz szansę do nich dołączyć

Twoje wymarzone mieszkanie

Kolejny budynek, który trafił do sprzedaży w tym miesiącu pomieści mieszkania o powierzchniach od 36 do 70 mkw. Wszystkie duże lokale są dwustronne lub narożne, część z nich posiada dwa balkony. Do mieszkań na parterze przynależą prywatne ogródki o powierzchni przekraczającej nawet 60 mkw.

 

Idealna lokalizacja

Inwestycja przy ul. Piastów Legnickich znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ponad 50-hektarowego miejskiego parku, który oprócz zieleni ma do zaoferowania wiele ciekawych punktów, tj. place zabaw, kompleks fontann czy letni teatr. Plac zabaw powstanie także na terenie osiedla. Miejsca postojowe znajdą się w garażu podziemnym, ich uzupełnieniem będzie parking zewnętrzny.

 

Dobrze zaplanowane osiedle

Osiedle Centrum Park cenione jest także za gustowną architekturę stylem nawiązującą do zabudowy Starego Miasta oraz wysoką jakość wykończenia. Posadzka i parapety z kamienia, tapeta na ścianach w częściach wspólnych naszego budynku nie tylko mają estetyczne znaczenie, ale też wpłyną na trwałość użytkowania.

 

Budowa już trwa, zakończenie planowane jest jesienią 2025 r.

 

Chętnie oprowadzimy Państwa po naszym osiedlu. Zachęcamy do kontaktu i umawiania spotkań pod numerem telefonu: 48 730 608 903

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top