Legnica – będzie więcej nowych mieszkań! Zdradzamy plany na 2021 rok. (WIZUALIZACJE)

Osiedle Centrum Park od początku projektowane było  z rozmachem. Dwa budynki, które właśnie powstają przy ul. Jaworzyńskiej to dopiero pierwszy etap. Planowana zabudowa ma stanowić spójną całość  wpisującą się w elegancką legnicką architekturę.

Prace przy kolejnych budynkach ruszą za rok.  Stylistyką nawiążemy do pierwszego bloku, który jest już niemal gotowy i niebawem zaczną wprowadzać się tu pierwsi mieszkańcy. Pozostaniemy przy ciepłych barwach elewacji, w kolorze ceglanym i ciemnych oprawach balkonów. Aby ocenić, jak nasza inwestycja wkomponuje się w najbliższy krajobraz, połączyliśmy wizualizację z realnymi zdjęciami Legnicy. Mogą Państwo sami sprawdzić efekt.

Planowana zabudowa  pozwoli nam wyodrębnić patio i zagospodarować je w taki sposób, aby znalazło się tam miejsce na plac zabaw, małą architekturę, trawniki oraz ozdobne rośliny. Duży zakres terenu został także przeznaczony na zewnętrze parkingi.

W tej chwili nie prowadzimy jeszcze sprzedaży mieszkań w kolejnych budynkach. W ofercie mamy jednak dostępne lokale z budynku B, o pow. od 35 do 85 mkw. Zachęcamy do zapoznania się z ich układami na podstronie inwestycji (zakładka SZUKAJ MIESZKANIA).

Zapraszamy też na teren inwestycji, gdzie mogą Państwo obejrzeć wolne mieszkania. Prosimy o wcześniejszy kontakt, abyśmy mogli ustalić dogodny dla Państwa termin spotkania.

Sławek: +48 730 608 319

bok@ttsdevelopment.pl

mieszkania legnica

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top