Wybierz korzystny kredyt hipoteczny

 

Skorzystaj z darmowej porady eksperta finansowego  i uproszczonej procedury kredytowej.

Szukasz najlepszego kredytu hipotecznego na rynku? Trafiłeś pod dobry adres. W jednym miejscu możesz przejrzeć propozycje różnych banków, sprawdzić zdolność kredytową, a także poradzić się eksperta finansowego. I to bez żadnych opłat!

Kredyt hipoteczny obciąży Twój domowy budżet na wiele lat. Warto zatem skorzystać z pomocy niezależnego eksperta, który nie jest związany z żadnym konkretnym bankiem i będzie mógł w sposób obiektywny przedstawić najlepszą ofertę na rynku, dostosowaną do Twoich potrzeb. Dbamy o komfort naszych Klientów i chcemy zaoszczędzić ich cenny czas, dlatego też w naszych biurach sprzedaży mieszkań prowadzimy dział obsługi kredytów hipotecznych. Teraz w jednym miejscu kupisz mieszkanie i uzyskasz kredyt na korzystnych warunkach. To nie wszystko! Nasz doradca wypełni za Ciebie wszystkie dokumenty, będzie czuwał nad ich poprawnością oraz dostarczy je do odpowiedniej placówki. Twoja rola ograniczy się jedynie do podjęcia decyzji i podpisania umowy, którą – punkt po punkcie – wyjaśnimy.

doradca ds. kredytu hipotecznego

Planujesz zaciągnąć kredyt hipoteczny? Wybierz najkorzystniejszą ofertę na rynku! Zadzwoń, by umówić spotkanie:

Tel. +48 730 608 316

lub skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza:

 

5 ważnych zaleceń dla osób, które planują wziąć kredyt hipoteczny

 

1. Zanim wybierzesz swoje wymarzone mieszkanie, spotkaj się z ekspertem kredytowym.

W pierwszej kolejności warto oszacować swoje możliwości finansowe. Wtedy będziemy mieli jasność, na jaki metraż możemy sobie pozwolić, oraz ocenimy, czy stać nas na zakup miejsca postojowego. Dopiero z taką wiedzą powinno się przystępować do przeglądania katalogów z ofertami mieszkań. Zaoszczędzimy sobie zbędnych rozczarowań lub przeciwnie: może się też okazać, że nie ma przeszkód, by pozwolić sobie na większy komfort mieszkania, niż zakładaliśmy. Pamiętaj – zaciągnięcie kredytu za pośrednictwem naszego biura nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Kredyt udzielany jest na takich samych warunkach, jakie są oferowane bezpośrednio w banku. Spotkania z naszym ekspertem są niezobowiązujące. Możesz wycofać się na każdym etapie przed podpisaniem umowy, bez ponoszenia żadnych kosztów.

2. Przed spotkaniem z ekspertem przygotuj informacje potrzebne analitykowi do obliczenia Twojej zdolności kredytowej.

Umówiłeś się na spotkanie w sprawie kredytu? To świetnie. Zadbaj teraz o to, by cała procedura kredytowa przebiegła sprawnie. Zaoszczędzisz w ten sposób swój czas. Zapisz wszystkie dane dotyczące Twojej sytuacji finansowej: swoje dochody, formę zatrudnienia; przelicz oszczędności, jakimi dysponujesz, zastanów się, czy masz zobowiązania finansowe, czy spłacasz jakiś kredyt (jeśli tak– to podaj wysokość raty oraz przewidywaną datę spłaty), wpisz liczbę osób będących na Twoim utrzymaniu.

3. Oszczędzaj – niekoniecznie na wykończenie mieszkania.

Własna gotówka umożliwi nam zaciągnięcie kredytu na lepszych warunkach. Rekomendacja Komisji Nadzoru Finansowego to posiadanie  min. 20% wkładu własnego i część banków tej zasady przestrzega. Kilka banków umożliwia kredytowanie przy posiadaniu min. 10% wkładu własnego. A co jeśli bank z najlepszą ofertą wymaga wkładu własnego, a Ty odłożyłeś jedynie na urządzenie mieszkania?! Jest na to rozwiązanie! Wykończenie możesz wliczyć do kredytu. Co ważne – całość Twojego zobowiązania wobec banku jest wówczas naliczana według oprocentowania dla kredytów hipotecznych.

4. Boisz się, że nie masz zdolności kredytowej? Zapytaj Eksperta, jakie widzi rozwiązanie.

 Warto zastanowić się nad Twoimi realnymi możliwościami spłaty kredytu. Masz niskie dochody, jesteś jeszcze częściowo na utrzymaniu rodziców, dopiero podpisujesz umowę o pracę, a może właśnie dostałeś podwyżkę? Jesteś przekonany, że poradzisz sobie z ratą kredytu, chociaż bank odrzucił Twój wniosek? Pamiętaj, odmowa to nie wyrok. Nasz ekspert pomoże Ci znaleźć wyjście z tej sytuacji.

5. Masz wątpliwości? Zadawaj pytania.

 

Proces kredytowy to skomplikowany wieloetapowy mechanizm. Naturalnym jest, że można się w nim pogubić. Pamiętaj jednak, żeby każdą wątpliwość skonsultować z naszym Ekspertem, który dołoży wszelkich starań aby ten proces jak najbardziej dla Ciebie uprościć. Pamiętaj, że Ekspert nie tylko złoży w Twoim imieniu wnioski do banków, ale przede wszystkim zadba o bezpieczeństwo Twoich środków i wytłumaczy co robić, również po podpisaniu umowy kredytowej.

 

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top