Kraśnik. Ruszyła sprzedaż mieszkań. Sprawdź!

Osiedle Maki – to  inwestycja mieszkaniowa, którą realizujemy w Kraśniku. Obejmuje dwa bloki z mieszkaniami o sprawdzonych i funkcjonalnych układach. Ustawne wnętrza to jednak nie wszystko, co mamy do zaoferowania przyszłym mieszkańcom. Osiedle będzie wyróżniało się jeszcze wieloma udogodnieniami.

Nasze nowe mieszkania na sprzedaż powstają spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum Kraśnika oraz prostym i szybkim wyjazdem na drogę krajową nr 19 prowadzącą do Lublina. Aktualnie w ofercie sprzedaży dostępny jest budynek  B,  w którym znajdują się  dwu- i trzypokojowe mieszkania o pow. od 35 do 60 mkw. Duże komórki lokatorskie przypisane do lokali, pomieszczą rowery dla całej rodziny.  Na terenie inwestycji powstaną także miejsca parkingowe na sprzedaż. A dla najmłodszych mieszkańców osiedla zaprojektowaliśmy ciekawy plac zabaw.

Przyszli właściciele będą mogli korzystać w wielu komfortowych rozwiązań, jakie zaplanowaliśmy na terenie osiedla. Między innymi mogą liczyć na niższe rachunki za prąd do części wspólnych, dzięki panelom fotowoltaicznym, które zostaną zamontowane na dachach budynków. Mieszkania wyposażymy w  dotykowe włączniki sterowane przez WiFi. Korytarze wspólne zostaną wzbogacone w drewniane elementy dekoracyjne, a drzwi do mieszkań będą posiadały stylowe szerokie ościeżnice.

Zapraszamy na stronę osiedla, gdzie znajduje się więcej informacji na temat inwestycji i standardu wykończenia, wizualizacje oraz rzuty wszystkich mieszkań.

Rozpoczęliśmy już proces sprzedażowy mieszkań. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem lub rezerwacją albo chcesz po prostu uzyskać więcej informacji skontaktuj się z naszym działem sprzedaży:

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

Sławek: +48 730 608 319

Marcin: +48 730 608 316

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl 

 

 

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top