GIEŁDA MIESZKAŃ – odwiedź nasze stoisko i zyskaj rabat!

Serdecznie zapraszamy na Giełdę Mieszkań w C. H. Gala przy ul. Fabrycznej 2 w Lublinie, która odbędzie się już w najbliższy weekend. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wyjątkową akcję promocyjną skierowaną do osób odwiedzających nasze stoisko!

W sobotę i niedzielę nasz zespół doradców będzie do Państwa dyspozycji. Chętnie opowiemy o naszych inwestycjach, zaprezentujemy układy mieszkań, porozmawiamy o kredytach oraz przekażemy bon uprawniający do zniżki o 500 zł/mkw. mieszkania. Rabat będzie dotyczył każdego mieszkania na inwestycjach: Osiedle Panorama Lublin i Osiedle 4 Pory Roku w Świdniku. Serdecznie zapraszamy!

Poniżej przedstawiamy kilka informacji na temat naszej aktualnej oferty.

Osiedle Panorama Lublin powstanie u zbiegu  ulic: Garbarskiej i Drogi Męczenników Majdanka. To doskonały adres dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać o krok od centrum, z doskonałą komunikacją, w pobliżu miejskich arterii. W najnowszej ofercie znajdują się   lokale o pow. od 39 do 94 mkw. Zakończenie budowy planowane jest na przełomie 2022/23 r. Osiedle Panorama Lublin to inwestycja klasy PREMIUM, oto atuty, które ją wyróżniają:

 • великі балкони та тераси до 15 м²
 • нестандартна висота квартир, розташованих на верхніх поверхах з південної сторони - понад 4м!
 • елегантне оздоблення місць загального користування - декоративні дерев'яні елементи на стінах і шахтах, широкі дверні коробки для квартир
 • фотоелектричні панелі на даху кожного будинку - менші рахунки за електроенергію для місць загального користування
 • зарядні станції для електромобілів
 • швидкі, безшумні ліфти
 • відеодомофони
 • електрична мережа з сенсорними скляними вимикачами з функцією Smart Home (управління через WiFi)
 • встановлення системи централізованого теплопостачання з індивідуальним виміром споживання

Osiedle 4 PORY ROKU w Świdniku inwestycja zrealizowana w 2022 r. z pozwoleniem na użytkowanie. Mieszkania gotowe do przekazania nabywcom. Lokalizacja osiedla przy ul. gen. Roweckiego „Grota” pozwala na łatwy dostęp do placówek oświaty czy sklepów (tuż obok inwestycji znajduje się Kaufland). Teren jest zagospodarowany, zadbaliśmy o małą architekturę i zieleń, a dla naszych najmłodszych mieszkańców przygotowaliśmy atrakcyjny plac zabaw. Liczba miejsc postojowych w proporcji do mieszkań – 1,5 : 1 – wyeliminuje problem braku dostatecznie dużej przestrzeni parkingowej, który dotyczy wielu świdnickich osiedli. Niezaprzeczalnym atutem jest szybki dojazd do centrum Lublina. W ofercie dostępne mieszkania o pow. 60-70 m².

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top