Deweloper TTS Development
Budujemy na solidnych fundamentach

Budujemy w miastach: Lublin, Chełm, Świdnik, Legnica, Dęblin. Zaufaj doświadczonemu i sprawdzonemu deweloperowi.

 

Spółka TTS Development została powołana do życia w 2016 roku, by realizować funkcjonalne inwestycje mieszkaniowe w innowacyjnej technologii opartej na francuskim systemie prefabrykatów. Metoda ta pozwala na utrzymanie wysokich standardów jakościowych przy zachowaniu niskich cen.

Po pierwsze jakość!

 

Mamy doświadczenie w branży budowlanej, które z powodzeniem wykorzystujemy na rynku deweloperskim. To, co nas wyróżnia wśród deweloperów, to szeroka wiedza i praktyka, nie tylko w zakresie inwestowania, ale przede wszystkim w dziedzinie produktów budowlanych 
i innowacyjnych rozwiązań architektonicznych. Nasze inwestycje oparte są na nowoczesnej technologii budowy z prefabrykatów. Jest to system wprowadzany od kilku lat na rynek polski, który zaczyna cieszyć się coraz większym uznaniem. A to za sprawą możliwości redukcji cen przy zachowaniu parametrów jakości właściwych dla tradycyjnych metod budowy. Technologia ta została z powodzeniem przetestowana w krajach Europy Zachodniej i stała się tam najpopularniejszą metodą w segmencie małego oraz średniego budownictwa. We Francji niemal 80 % wszystkich budynków wielorodzinnych jest wznoszonych z prefabrykatów. Dostawcą materiałów budowlanych jest lubelska firma Technobeton.

deweloper mieszkania
deweloper mieszkania

Liczy się także styl

 

Nasi architekci dokładają wszelkich starań, by inwestycje, które znajdą się w naszym portfolio, wyróżniał ciekawy design. Wystrzegamy się monotonnej kolorystyki i stawiamy na nieschematyczne rozwiązania. Zachowujemy jednak elegancję i prostotę bryły charakterystyczną dla nowoczesnego budownictwa.

Stawiamy na najlepsze lokalizacje

Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich na terenie kraju, m.in. w Lublinie, Legnicy, Chełmie, Garwolinie. Wiemy, jak wybierać grunt, by osiedle spełniło oczekiwania przyszłych mieszkańców. Nasze inwestycje lokujemy w tych strefach, które mają potencjał stać się najbardziej komfortowym miejscem do życia w danym mieście. Są to punkty świetnie skomunikowane z centrum, blisko wylotówek czy z dobrym połączeniem do tras szybkiego ruchu. Dla Klientów poszukujących odpoczynku i spokoju mamy ofertę mieszkań z dala od miejskiego zgiełku i wysokiego budownictwa, w miejscu będącym oazą spokoju i bezpieczeństwa. Dbamy też o to, by nasze osiedla miały łatwy dostęp do sklepów, urzędów, przychodni, szkół i przedszkoli.

Nasza misja? Zadowolenie mieszkańców

Miarą naszego sukcesu jest komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Dlatego inwestycje, które prowadzimy, posiadają szereg rozwiązań podnoszących jakość życia tj. wysokiej klasy windy, zadbane strefy wspólne, zagospodarowany teren wokół budynków i co najważniejsze: zoptymalizowane układy lokali.

Wszystkie nasze mieszkania poza kawalerkami są dwustronne lub narożne.

Przykładamy też największą wagę do poziomu obsługi klientów, zarówno przed podpisaniem umowy, w trakcie procesu zakupu, jak i w okresie posprzedażowym. Nic nas tak nie cieszy, jak Klient z polecenia.

deweloper mieszkania

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top