Chełm. Zaczynamy przekazywanie kluczy do mieszkań! Sprawdźcie, jakie rabaty na Was czekają!

To ważna informacja dla wszystkich osób, które zakupiły mieszkania w Chełmie. Osiedle Cicha Dolina zostało odebrane przez Nadzór Budowlany. Zaczynamy przekazywanie lokali nowym mieszkańcom!

Od poniedziałku osoby, które zakupiły mieszkanie w Chełmie mogą umawiać się z naszymi sprzedawcami na odbiór. Przypominamy, że wraz z kluczami otrzymują Państwo zaproszenie na zakupy do Sklepu Leroy Merlin uprawniające do 10-procentowego rabatu na materiały wykończeniowe i dekoracyjne do Państwa nowego mieszkania. Ale to nie koniec zniżek dla Naszych Klientów. Dodatkowo dostaną Państwo także kupon rabatowy do Salonu Black Red White, który znajduje się  przy ul. Kolejowej w Chełmie. Pozwoli on za zakup mebli, kuchni i dodatków po cenie niżej o 15%. Jak prezentuje się wnętrze wyposażone w meble z salonu Black Red White, mogą Państwo zobaczyć przeglądając galerię naszego mieszkania pokazowego – TUTAJ.  Mamy nadzieję, że uda się Państwu sprawnie urządzić nowe mieszkania, a my dokładamy wszelkich starań, aby cena materiałów była jak najniższa. Życzymy, aby przyjemnie się Państwu mieszkało na Osiedlu Cicha Dolina!

Uwaga! W naszej ofercie mamy jeszcze kilka mieszkań na sprzedaż w ukończonym pierwszym etapie. Zachęcamy do zapoznania się z rozkładami na podstronie inwestycji.

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

chełm mieszkania

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top