Chełm. Plac zabaw na osiedlu Cicha Dolina (GALERIA)

Osiedle Cicha Dolina wyposażone jest już w strefę zabaw dla dzieci. Mamy nadzieję, że przypadnie do gustu najmłodszym mieszkańcom.

Na dziedzińcu naszej inwestycji mamy gotowy plac zabaw, który został wyposażony w certyfikowane sprzęty. Wykonany jest  z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Teren dodatkowo ogrodziliśmy, a wewnątrz placu ustawiliśmy ławeczki dla rodziców. Zabawki, wyprodukowane pod kolor szyb balkonowych, bardzo dobrze wpisały się w pogodną stylistykę osiedla.

Nasze Osiedle Cicha Dolina jest przyjazne rodzinom z dziećmi.  To jednak nie koniec naszych stref odpoczynku, planujemy jeszcze małą architekturę z myślą też nieco starszych mieszkańcach. Nie będą to typowe rozwiązania, mamy nadzieję, że nieco Państwa zaskoczymy. Zachęcamy do śledzenia naszej strony i profilu na FB, o wszystkich nowinkach informujemy na bieżąco i dzielimy się zdjęciami z inwestycji.

Właśnie jesteśmy w fazie projektowania placu zabaw dla kolejnej naszej inwestycji w Garwolinie. Jeżeli macie jakieś sugestie, chcecie podpowiedzieć nam, z czego najchętniej korzystają Wasze dzieci na placach zabaw, to prosimy o wiadomość na adres marketing@ttsdevelopment.pl . Chcemy, jak najcelniej wpisać się w Państwa oczekiwania!

 

Jeżeli szukają Państwo mieszkania w Chełmie to koniecznie zajrzyjcie na podstronę inwestycji i sprawdźcie rzuty naszych mieszkań. Zachęcamy też do spotkań na terenie budowy z naszymi Sprzedawcami. Wystarczy zadzwonić i podać wygodny dla Państwa termin:

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

cicha dolina

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top