Chełm. Mieszkania na sprzedaż w od 4350 zł/mkw!

Rozpoczęliśmy właśnie wyprzedaż dużych mieszkań na osiedlu Cicha Dolina. Są to przestronne i funkcjonalne układy, z dwiema łazienkami i co ważne – dostępne od ręki! Mamy także coś dla osób, które poszukują nieco mniejszych metraży. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą mieszkań na sprzedaż przy ul. Wisławy Szymborskiej w Chełmie.

 

W ramach inwestycji Cicha Dolina mamy dwie propozycje mieszkań na sprzedaż. Pierwsza to lokale o pow. 74 mkw., które są dostępne są w ukończonym już etapie Osiedla Cicha Dolina. To wygodne układy z oddzieloną strefą dzienną od sypialnianej. Są tu też dwie łazienki, mniejsza dla salonu i kuchni oraz większa dla pozostałych pokoi. Ceny tych mieszkań wynoszą od 4350 do 4600 zł/mkw.

W drugiej części osiedla, która obejmuje dwa budynki (B5 oraz B6), w sprzedaży są mieszkania od 46 do 65 mkw. Ten etap jest w trakcie budowy, zakończenie prac planowane jest pod koniec tego roku. Budynek B6 ma aktualnie zakończony stan surowy i gotowe pokrycie dachu. Tutaj trwają prace tynkarskie, podłączane są też instalacje. W budynku B5 wykonywane są ściany konstrukcyjne drugiego pięta. Stopień zaawansowania prac widoczny jest na zdjęciach poniżej.

Osiedle Cicha Dolina to kameralna, niska zabudowa (3 piętowe budynki) w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zamieszkać w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest zaledwie 1,5 km od Galerii Chełm.

Wszystkie rzuty mieszkań wraz z cenami udostępnione są na stronie inwestycji Cicha Dolina. Zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży pod numerem tel. 730 608 316, 730 608 455.

ważne

chełm mieszkania na sprzedaż

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top