Szukasz rodzinnego mieszkania? Zajrzyj na osiedle Cicha Dolina!

Komfortowe, w dobrej cenie i gotowe do przekazania nabywcom – mowa o mieszkaniach przy ul. Wisławy Szymborskiej w Chełmie. W ofercie zostały już ostatnie lokale z ukończonego pierwszego etapu.

Osiedle Cicha Dolina zostało oddane do użytku latem ubiegłego roku, większość lokali została już sprzedana. Dostępne są jeszcze 74-metrowe mieszkania, czteropokojowe,  dwustronne, z oddzielną łazienką i ubikacją. Można je zakupić w cenie  4550 zł/m². Są to ostatnie mieszkania o takim układzie w tej inwestycji.  Jest też ciekawa propozycja dla osób, które nie chcą zawracać sobie głowy wykończeniem – mieszkania pod klucz.

mieszkania chełm

Osiedle Cicha Dolina cieszy się dużą popularnością wśród poszukujących  własnego M, dlatego pod koniec ubiegłego roku uruchomiliśmy sprzedaż kolejnego etapu, gdzie oferowane są mieszkania w metrażach: od 35 do 6 5 m², a zakończenie budowy planowane jest jeszcze w tym roku.

Zdjęcia gotowego osiedla oraz lista wolnych mieszkań dostępna jest na stronie https://ttsdevelopment.pl/chelm

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie oprowadzimy Cię po osiedlu i wolnych mieszkaniach!

+48 730 608 455

 +48 730 608 316

bok@ttsdevelopment.pl

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top