Szukasz mieszkania w Legnicy? Przyjdź na Dni Otwarte!

W ostatni weekend września zapraszamy na spacer po Osiedlu Centrum Park przy ul. Jaworzyńskiej 78 w Legnicy.  Na miejscu od godziny 10. będą czekać specjaliści ds. nieruchomości, którzy oprowadzą Państwa po budynku z I etapu  i odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie inwestycji.

Podczas Dni Otwartych, które odbędą się w sobotę i niedzielę (26-27 września) będą mieli Państwo okazję obejrzeć lokale o różnorodnych rozkładach i metrażach, podwyższony standard wykończenia budynku oraz mieszkanie wykonane pod klucz.

To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają mieszkania dostępnego od ręki, bowiem budowa pierwszego etapu właśnie dobiega końca i już tej jesieni przekazywane będą klucze do zakupionych lokali. To także propozycja dla wszystkich tych, którzy planują zakup własnego M w przyszłości, ponieważ osiedle przy ul. Jaworzyńskiej będzie się rozbudowywało, a sprzedaż kolejnego etapu dopiero przed nami.

Nasza oferta obejmuje 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe lokale o pow. od 31 do 85 m². Mieszkania cechują przemyślane układy i funkcjonalne rozwiązania, które sprostają wymaganiom zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi (przejdź do strony inwestycji).

W programie: spotkania ze specjalistami ds. nieruchomości, doradcą kredytowym, projektantami oraz… pyszna kawa i coś słodkiego!

Przyjdź i zyskaj rabat na zakup mieszkania!

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji pod numerem tel.:  730 608 319

mieszkania w legnicy

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top