Szukasz mieszkania w Legnicy? Przyjdź na Dni Otwarte!

W ostatni weekend września zapraszamy na spacer po Osiedlu Centrum Park przy ul. Jaworzyńskiej 78 w Legnicy.  Na miejscu od godziny 10. będą czekać specjaliści ds. nieruchomości, którzy oprowadzą Państwa po budynku z I etapu  i odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie inwestycji.

Podczas Dni Otwartych, które odbędą się w sobotę i niedzielę (26-27 września) będą mieli Państwo okazję obejrzeć lokale o różnorodnych rozkładach i metrażach, podwyższony standard wykończenia budynku oraz mieszkanie wykonane pod klucz.

To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają mieszkania dostępnego od ręki, bowiem budowa pierwszego etapu właśnie dobiega końca i już tej jesieni przekazywane będą klucze do zakupionych lokali. To także propozycja dla wszystkich tych, którzy planują zakup własnego M w przyszłości, ponieważ osiedle przy ul. Jaworzyńskiej będzie się rozbudowywało, a sprzedaż kolejnego etapu dopiero przed nami.

Nasza oferta obejmuje 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe lokale o pow. od 31 do 85 m². Mieszkania cechują przemyślane układy i funkcjonalne rozwiązania, które sprostają wymaganiom zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi (przejdź do strony inwestycji).

W programie: spotkania ze specjalistami ds. nieruchomości, doradcą kredytowym, projektantami oraz… pyszna kawa i coś słodkiego!

Przyjdź i zyskaj rabat na zakup mieszkania!

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji pod numerem tel.:  730 608 319

mieszkania w legnicy

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry