Świdnik. Sprawdzamy postęp prac i wolne mieszkania

Na Osiedlu 4 Pory Roku praca toczy się zgodnie z harmonogramem i jeżeli są Państwo zainteresowani mieszkaniem w atrakcyjnej cenie z terminem odbioru w przyszłym roku, to zachęcamy do zajrzenia na naszą listę, ponieważ lokali ubywa z każdym dniem.

Budynek „Zima” zyskał zimowe kolory dzięki jasnej elewacji, a już wkrótce otrzyma nieco cieplejsze barwy za sprawą przeszkleń w pięciu odcieniach. Mamy tu gotowe tynki, kończymy też montaż instalacji. Zaczęliśmy  wylewanie posadzek.

Budynek „Wiosna”  z zewnątrz ma już widoczną elewację, wewnątrz zaś trwają prace przy instalacjach elektrycznych i sanitarnych.

Dużo się dzieje także w naszym Dziale Sprzedaży. Aktualnie nie mamy już w ofercie  mieszkań o pow. poniżej 50m².  Osoby zainteresowane kawalerkami i mniejszymi lokalami dwupokojowymi, mogą zapisać się na listę rezerwacyjną. Nasi sprzedawcy skontaktują się z Państwem, gdy ruszymy ze sprzedażą kolejnego budynku –  „Lato”.  Mamy jeszcze wolne mieszkania 2-,3- oraz 4-pokojowe o pow. od 51 do 66 m² . Poniżej prezentujemy przykładowe mieszkanie wraz z ceną. Lista wszystkich wolnych mieszkań dostępna jest tutaj.

W sprawie wyceny prosimy o kontakt ze sprzedawcami: 

Natalia: +48 730 608 455, Marcin: +48 730 608 316

Cena:

 • mieszkanie: 316 988 zł
 • komórka lokatorska:  10 000 zł
 • miejsce parkingowe: 18 000 zł
na sprzedaż mieszkania

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top