Świdnik. Sprawdzamy postęp prac i wolne mieszkania

Na Osiedlu 4 Pory Roku praca toczy się zgodnie z harmonogramem i jeżeli są Państwo zainteresowani mieszkaniem w atrakcyjnej cenie z terminem odbioru w przyszłym roku, to zachęcamy do zajrzenia na naszą listę, ponieważ lokali ubywa z każdym dniem.

Budynek „Zima” zyskał zimowe kolory dzięki jasnej elewacji, a już wkrótce otrzyma nieco cieplejsze barwy za sprawą przeszkleń w pięciu odcieniach. Mamy tu gotowe tynki, kończymy też montaż instalacji. Zaczęliśmy  wylewanie posadzek.

Budynek „Wiosna”  z zewnątrz ma już widoczną elewację, wewnątrz zaś trwają prace przy instalacjach elektrycznych i sanitarnych.

Dużo się dzieje także w naszym Dziale Sprzedaży. Aktualnie nie mamy już w ofercie  mieszkań o pow. poniżej 50m².  Osoby zainteresowane kawalerkami i mniejszymi lokalami dwupokojowymi, mogą zapisać się na listę rezerwacyjną. Nasi sprzedawcy skontaktują się z Państwem, gdy ruszymy ze sprzedażą kolejnego budynku –  „Lato”.  Mamy jeszcze wolne mieszkania 2-,3- oraz 4-pokojowe o pow. od 51 do 66 m² . Poniżej prezentujemy przykładowe mieszkanie wraz z ceną. Lista wszystkich wolnych mieszkań dostępna jest tutaj.

W sprawie wyceny prosimy o kontakt ze sprzedawcami: 

Natalia: +48 730 608 455, Marcin: +48 730 608 316

Cena:

 • mieszkanie: 316 988 zł
 • komórka lokatorska:  10 000 zł
 • miejsce parkingowe: 18 000 zł
na sprzedaż mieszkania

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


  Przewiń do góry