Świdnik – rozpoczęliśmy murowanie ścian (GALERIA)

W budynku ZIMA kończymy już wylewanie fundamentów i rozpoczęliśmy murowanie ścian fundamentowych.  Zaczęły się też wykopy pod budynek WIOSNA. Zobaczcie sami, jak w lutym wygląda nasza budowa.

Osiedle 4 Pory Roku obejmie 4 budynki.  Nasze mieszkania na sprzedaż w Świdniku mają pow. od 27 do 69 m². Standard wykończenia – deweloperski. Budynki ogrzewane będą z miejskiej sieci. Ważna informacja – każde mieszkanie będzie miało indywidualny pomiar zużycia ciepła. Dodatkowe atuty naszej inwestycji to 3-szybowe okna, montaż wideodomofonów oraz zagospodarowany teren wokół budynków (łącznie z placem zabaw). Oddanie I etapu inwestycji nastąpi w czerwcu 2021 r.

Nasza inwestycja cieszy się już dużym zainteresowaniem.  Zarezerwowaliśmy już niemal połowę mieszkań w budynkach ZIMA i WIOSNA. Ale wciąż jest jeszcze  w czym wybierać.

Sprawdź wolne mieszkania >>

Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży Mieszkań przy ul. Kosynierów 17 a w Świdniku.

Czekamy tam na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Można wcześniej umówić się na spotkanie:

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

nowe mieszkania świdnik

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top