Świdnik – rozpoczęliśmy murowanie ścian (GALERIA)

W budynku ZIMA kończymy już wylewanie fundamentów i rozpoczęliśmy murowanie ścian fundamentowych.  Zaczęły się też wykopy pod budynek WIOSNA. Zobaczcie sami, jak w lutym wygląda nasza budowa.

Osiedle 4 Pory Roku obejmie 4 budynki.  Nasze mieszkania na sprzedaż w Świdniku mają pow. od 27 do 69 m². Standard wykończenia – deweloperski. Budynki ogrzewane będą z miejskiej sieci. Ważna informacja – każde mieszkanie będzie miało indywidualny pomiar zużycia ciepła. Dodatkowe atuty naszej inwestycji to 3-szybowe okna, montaż wideodomofonów oraz zagospodarowany teren wokół budynków (łącznie z placem zabaw). Oddanie I etapu inwestycji nastąpi w czerwcu 2021 r.

Nasza inwestycja cieszy się już dużym zainteresowaniem.  Zarezerwowaliśmy już niemal połowę mieszkań w budynkach ZIMA i WIOSNA. Ale wciąż jest jeszcze  w czym wybierać.

Sprawdź wolne mieszkania >>

Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży Mieszkań przy ul. Kosynierów 17 a w Świdniku.

Czekamy tam na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Można wcześniej umówić się na spotkanie:

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

nowe mieszkania świdnik

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry