Świdnik. Postęp prac (ZDJĘCIA)

Zbliża się termin zakończenia budowy I etapu Osiedla 4 Pory Roku w Świdniku. W tej chwili trwają prace na zewnątrz, układane są chodniki i kostka pod miejsca parkingowe, już wkrótce rozpoczniemy montaż urządzeń na placu zabaw. Budynki B i C są już gotowe, zakończyliśmy tam malowanie klatek schodowych i korytarzy, układanie płytek, zamontowaliśmy drzwi do mieszkań oraz osprzęt elektryczny. Ostatnie szlify wykonywane są na poziomie garaży.

Przekazywanie mieszkań w budynku B i C rozpoczniemy po zakończeniu procedur odbiorowych, przewidujemy, że nastąpi na początku roku. W naszej ofercie dostępne są jeszcze ostatnie wolne mieszkania z tego etapu o pow. od 57 do 66 mkw. Ceny od 5950 zł/m².

Intensywne prace trwają przy kolejnym etapie inwestycji obejmującym budynki A1 oraz A2, ich  realizacja planowana jest  w II kwartale 2022. Wewnątrz wykonywane są posadzki i tynki, na zewnątrz mamy częściowo gotową już elewację. Tutaj można wybierać wśród metraży od 35 do 70 m².  

Zachęcamy do korzystania z rezerwacji mieszkań on-line.  Regulamin dostępny jest tutaj.

Zainteresowała Cię oferta mieszkań na sprzedaż w Świdniku. Skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

+48 730 608 316

+48 730 608 455

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top