Świdnik. Etap I z pozwoleniem na użytkowanie.

Tej wiosny do listy z sukcesem zakończonych inwestycji możemy już dopisać kolejne dwa budynki, które powstały w ramach Osiedla 4 Pory Roku. Wktótce nastąpi też zakończenie całej budowy w Świdniku.

Spokojna okolica, szybki dojazd do Lublina, bliskość szkół, sklepów, funkcjonalne układy lokali, przemyślane zagospodarowanie przestrzeni wokół budynków – oto atuty, które zadecydowały o popularności naszego projektu mieszkaniowego   realizowanego od dwóch lat w Świdniku. Ponad 120 rodzin znalazło tu swój dom! Aktualnie w ofercie pozostało 30 mieszkań. Odbiory kolejnych budynków nastąpią już w czerwcu. Zatem, jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem gotowego mieszkania, to zachęcamy do odwiedzenia strony inwestycji Osiedla 4 Pory Roku, gdzie udostępniamy wszystkie rzuty lokali wraz z cenami. U nas mogą Państwo bezpiecznie zarezerwować mieszkanie on-line wpłacając opłatę rezerwacyjną w wysokości 1000 zł, która wliczana jest na poczet zakupu, a w przypadku rezygnacji – zwracana w całości. Więcej o rezerwacji on-line – czytaj tutaj.  

Poniżej publikujemy zdjęcia z Osiedla 4 Pory Roku. Umożliwiamy też spotkania na terenie inwestycji, gdzie mają Państwo okazję bliżej jej się przyjrzeć, zobaczyć wnętrza budynków i różne układy mieszkań. Zakup mieszkania na naszym osiedlu to bezpieczeństwo i pewność realizacji! 

Dział Sprzedaży:

bok@ttsdevelopment.pl

Sławek: +48 730 608 319

Marcin: +48 730 608 316

mieszkania świdnik

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top