Spotkajmy się w Galerii Chełm i porozmawiajmy o Twoim nowym mieszkaniu!

Do dobra informacja dla wszystkich, których interesuje zakup mieszkania w Chełmie, a nie mogą być w weekend na Dniach Otwartych. Już jutro 26 czerwca będziemy czekać na Państwa w Galerii Chełm.

Nasze stoisko pojawi się o godzinie 12 w pasażu tuż przy Lidlu oraz RTV Euro AGD. Nasi sprzedawcy będą tam od godziny 12 do 18. Chętnie opowiedzą o inwestycji Cicha Dolina, która znajduje się w pobliżu Galerii – przy ul. Chełmońskiego. Będziemy mieli także drobne upominki dla odwiedzających nasz punkt.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o inwestycji  – tutaj

Sprzedaż mieszkań:

Sławek: +48 730 608 319

Natalia: +48 730 608 455

Aneta: +48 730 608 312

Marcin: +48 730 608 316

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry