Pracujemy nie tylko zdalnie!

Od wtorku 12 maja wznawiamy bezpośrednią obsługę w biurach sprzedaży mieszkań. Nasi sprzedawcy będą dostępni w Świdniku, Chełmie, Legnicy oraz Garwolinie.

Jeżeli chcą Państwo odwiedzić nas  w biurze lub na terenie inwestycji, bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Ustalimy dogodny dzień oraz godzinę spotkania.

Jeżeli jednak wolą Państwo zostać w domu, to wciąż zapewniamy obsługę telefoniczną oraz poprzez e-mail.

Zapraszamy do kontaktu!

biura sprzedaży mieszkań

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.