Poznaj naszą nową inwestycję – Osiedle Metropol w Lublinie!

Osiedle Metropol powstaje przy ul. Kunickiego w Lublinie, w niedalekiej odległości od Dworca Metropolitalnego i zaledwie 10 minut piechotą od Ronda Lubelskiego Lipca ’80.

Osiedle Metropol obejmie 4 bloki, a inwestycja będzie realizowana dwuetapowo. W pierwszym etapie powstaną dwa budynki, w których znajdą się komfortowe mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe o powierzchniach od 35 do 72 mkw .

Ruch samochodowy na terenie osiedla ograniczony będzie do parkingu na wjeździe, następnie skierowany zostanie do części podziemnej – to tutaj znajdzie się większość miejsc parkingowych. Wokół budynków powstaną aleje chodnikowe oraz trawniki. Inwestycja wyposażona zostanie w elementy małej
architektury, tj. ławki, kosze, stojaki na rowery, a także plac zabaw.

Inwestycję przy ul. Kunickiego realizują dwie firmy o ugruntowanej pozycji na rynku: TTS Development Sp. z o.o. oraz LUK TTS Sp. z o.o. Nowy projekt mieszkaniowy, który powstanie w niedalekiej odległości od Dworca Metropolitalnego, oparty będzie na skonsolidowanym doświadczeniu, a także podwojonej wiedzy.

Zapraszamy do kontaktu: 730 608 455

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top