Powracamy z ofertą mieszkań do Lublina!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jesteśmy u progu rozpoczęcia dużej inwestycji w Lublinie. To propozycja dla osób, które poszukują mieszkania w dobrym standardzie za rozsądną cenę. W ofercie znajdą Państwo kawalerki oraz lokale 2-,3- i 4-pokojowe. Już niedługo na naszej stronie pojawi się więcej informacji oraz zamieścimy rzuty mieszkań na sprzedaż, a z budową ruszamy na początku przyszłego roku.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry