Postęp prac (GALERIA)

Szanowni Państwo, jak widzicie nie zwalniamy tempa. Na naszej budowie w Świdniku pojawił się wczoraj żuraw. A to oznacza, że już wychodzimy z ziemi i przechodzimy do kolejnego etapu prac.

Zakończyliśmy prace konstrukcyjne w kondygnacji podziemnej i rozpoczynamy murowanie parteru! Zobaczcie sami, jak w maju prezentuje się Osiedle 4 Pory Roku. I przypominamy, wciąż jeszcze mamy spory wybór mieszkań na sprzedaż w Świdniku. Nasza  oferta obejmuje kawalerki (27 m²), mieszkania 2-pokojowe (od 35 do 53 m²), 3-pokojowe (od 54 do 62m²) oraz 4-pokojowe (od 62 do 66 m²). Wszystkie układy mieszkań dostępne są na są na podstronie inwestycji.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej naszej inwestycji, chcą Państwo zarezerwować mieszkanie lub porozmawiać o kredycie hipotecznym – zapraszamy do kontaktu. Nasz dział sprzedaży jest do Państwa dyspozycji.  Wciąż pracujemy zdalnie, ale przygotowujemy się już do otwarcia terenowych Biur Sprzedaży, o czym poinformujemy na naszej stronie oraz na profilu na Facebooku. Jeżeli chcą być Państwo na bieżąco informowani o naszym systemie pracy, a także postępach na budowie, zachęcamy do polubienia naszego Fanpage’a: https://www.facebook.com/ttsdevelopment

mieszkania na sprzedaż

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top