Postęp prac (GALERIA)

Szanowni Państwo, jak widzicie nie zwalniamy tempa. Na naszej budowie w Świdniku pojawił się wczoraj żuraw. A to oznacza, że już wychodzimy z ziemi i przechodzimy do kolejnego etapu prac.

Zakończyliśmy prace konstrukcyjne w kondygnacji podziemnej i rozpoczynamy murowanie parteru! Zobaczcie sami, jak w maju prezentuje się Osiedle 4 Pory Roku. I przypominamy, wciąż jeszcze mamy spory wybór mieszkań na sprzedaż w Świdniku. Nasza  oferta obejmuje kawalerki (27 m²), mieszkania 2-pokojowe (od 35 do 53 m²), 3-pokojowe (od 54 do 62m²) oraz 4-pokojowe (od 62 do 66 m²). Wszystkie układy mieszkań dostępne są na są na podstronie inwestycji.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej naszej inwestycji, chcą Państwo zarezerwować mieszkanie lub porozmawiać o kredycie hipotecznym – zapraszamy do kontaktu. Nasz dział sprzedaży jest do Państwa dyspozycji.  Wciąż pracujemy zdalnie, ale przygotowujemy się już do otwarcia terenowych Biur Sprzedaży, o czym poinformujemy na naszej stronie oraz na profilu na Facebooku. Jeżeli chcą być Państwo na bieżąco informowani o naszym systemie pracy, a także postępach na budowie, zachęcamy do polubienia naszego Fanpage’a: https://www.facebook.com/ttsdevelopment

mieszkania na sprzedaż

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.