Osiedle w Świdniku z najlepszymi układami mieszkań. Sprawdź!

Doświetlone wnętrza, ustawne pomieszczenia, przestronne salony – tak można opisać mieszania na Osiedlu 4Pory Roku w Świdniku. Są to lokale idealne do zamieszkania dla rodziny czy singla, a także doskonałe pod inwestycję. 

Osiedle 4Pory Roku znajduje się zaledwie około 15 minut drogi samochodem od centrum Lublina,  zapewnia natomiast komfort mieszkania  w mniejszym mieście, gdzie życie toczy się spokojniej i  „wszędzie jest blisko”, a załatwianie codziennych spraw staje się dużo prostsze.

Zaawansowane prace trwają przy pierwszym budynku (ZIMA), który ma już postawione wszystkie kondygnacje i gotowe pokrycie dachowe. Zakończona została stolarka okienna, wewnątrz natomiast ukończono stawianie ścian działowych. Rozpoczynają się prace przy elewacji zachodniej ściany budynku. Z ziemi wyłania się już kolejny budynek (WIOSNA), a budowlańcy przenoszą się tam z pracami z garażu  na poziom parteru.

Poniżej prezentujemy układy powtarzalnych lokali, wszystkie rzuty natomiast oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://ttsdevelopment.pl/swidnik/

Zachęcamy też do kontaktu z Działem Sprzedaży, gdzie uzyskają Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie inwestycji w Świdniku oraz wycenę konkretnego lokalu!

Natalia: +48 730 608 455
Marcin: +48 730 608 316

mieszkania świdnik

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top