Osiedle w Świdniku z najlepszymi układami mieszkań. Sprawdź!

Doświetlone wnętrza, ustawne pomieszczenia, przestronne salony – tak można opisać mieszania na Osiedlu 4Pory Roku w Świdniku. Są to lokale idealne do zamieszkania dla rodziny czy singla, a także doskonałe pod inwestycję. 

Osiedle 4Pory Roku znajduje się zaledwie około 15 minut drogi samochodem od centrum Lublina,  zapewnia natomiast komfort mieszkania  w mniejszym mieście, gdzie życie toczy się spokojniej i  „wszędzie jest blisko”, a załatwianie codziennych spraw staje się dużo prostsze.

Zaawansowane prace trwają przy pierwszym budynku (ZIMA), który ma już postawione wszystkie kondygnacje i gotowe pokrycie dachowe. Zakończona została stolarka okienna, wewnątrz natomiast ukończono stawianie ścian działowych. Rozpoczynają się prace przy elewacji zachodniej ściany budynku. Z ziemi wyłania się już kolejny budynek (WIOSNA), a budowlańcy przenoszą się tam z pracami z garażu  na poziom parteru.

Poniżej prezentujemy układy powtarzalnych lokali, wszystkie rzuty natomiast oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://ttsdevelopment.pl/swidnik/

Zachęcamy też do kontaktu z Działem Sprzedaży, gdzie uzyskają Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie inwestycji w Świdniku oraz wycenę konkretnego lokalu!

Natalia: +48 730 608 455
Marcin: +48 730 608 316

mieszkania świdnik

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry