Osiedle Panorama Lublin – postęp prac (ZDJĘCIA)

To pierwsza inwestycja w Lublinie realizowana w nowoczesnej technologii wielkogabarytowych elementów prefabrykowanych. Sprawdźcie, jak wygląda plac budowy po ośmiu miesiącach od postawienia pierwszej ściany.

Cztery budynki mają ustawione już wszystkie kondygnacje, dwa kolejne są na poziomie czwartego i piątego piętra. Intensywne prace trwają także wewnątrz: murowane są ściany działowe oraz montowane instalacje grzewcze. Stan zaawansowania części podziemnej budowy  jest na poziomie 70%. Na zewnątrz trwają roboty sieciowe – realizowane jest przyłącze wodne, ciepłownicze, deszczowe oraz kanalizacyjne. Poniżej mogą Państwo obejrzeć aktualne zdjęcia z inwestycji.

 

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, to jest to najlepszy czas na podjęcie decyzji. Do 14 lutego trwa noworoczna promocja, a obniżki sięgają nawet do 500 zł/m². Więcej informacji >>

Osiedle Panorama Lublin powstaje w jednej z najnowocześniejszych metod stosowanych w Europie w  zakresie budownictwa mieszkaniowego. System wielkogabarytowych elementów prefabrykowanych to aktualnie jedna z najbardziej precyzyjnych  technologii budowania, poddana też najdokładniejszej kontroli jakości na każdym etapie. Polega na produkcji gotowych elementów betonowych – wraz z instalacją okien, rozprowadzeniem instalacji elektrycznych oraz wykonaniem elewacji –  w warunkach fabrycznych. Prace odbywają się w zakładzie produkcyjnym, gdzie większość czynności wykonywanych jest w sposób zautomatyzowany i ryzyko błędu jest dużo niższe, a standard produkcji  mierzalny. Ściany otrzymują idealną gładkość, a powierzchnia lokali jest dokładnie taka, jak w projekcie. Przeprowadzone badania dotyczące dźwiękoszczelności oraz akustyki mieszkań wykazały też, że normy te są spełnione z zapasem. Ponadto zastosowanie masywnego prefabrykatu betonowego trójwarstwowego gwarantuje wysoką akumulację ciepła, co przy zwartej architekturze budynku daje realne oszczędności w ogrzewaniu. 

Nasza inwestycja to solidne materiały i precyzyjne wykonanie w oparciu o najnowszą technologię. Ale nie tylko. Wykraczamy poza standard oferując dodatkowo szereg komfortowych rozwiązań takich jak:

 • duże balkony i tarasy sięgające nawet 15 m²
 • niestandardowa wysokość mieszkań usytuowanych na najwyższych piętrach od strony południowej – powyżej 4m!
 • eleganckie wykończenie części wspólnych – dekoracyjne elementy drewniane na ścianach i szachtach, szerokie ościeżnice drzwi do mieszkań
 • panele fotowoltaiczne na dachu każdego budynku – niższe rachunki za prąd do części wspólnych
 • stacje ładowania pojazdów elektrycznych
 • szybkie cichobieżne windy
 • wideodomofony
 • instalacja elektryczna z dotykowymi szklanymi włącznikami z funkcją Smart Home (sterowanie przez WiFi)
 • instalacja systemu miejskiego ogrzewania z indywidualnym pomiarem zużycia

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, to jest to najlepszy czas na podjęcie decyzji. Do 14 lutego trwa noworoczna promocja, a obniżki sięgają nawet  do 500 zł/m². Więcej informacji >>

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz Dział Sprzedaży jest do Twojej dyspozycji!

Marcin: +48 730 608 316

Sławek: +48 730 608 455

 
 
deweloper lublin

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top