Nowe mieszkanie a kredyt – od czego zacząć?

Wielu naszych klientów zadaje nam to pytanie. Co warto zrobić najpierw – wybrać mieszkanie, a później starać się o kredyt, czy może swoje pierwsze kroki skierować do banku?  Nasza odpowiedź brzmi: najlepiej sprawy związane z zakupem mieszkania, jak i z kredytem hipotecznym  załatwić w jednym miejscu.  

Ubiegając się o kredyt w naszym biurze mogą Państwo zaoszczędzić czas i zminimalizować formalności. Ale to nie jedyny plus takiego rozwiązania. Przede wszystkim  mamy dostęp do kilkunastu ofert różnych banków, a  nasz specjalista ds. kredytów służy pomocą przy wybraniu tej najlepszej.  Warto zaznaczyć, że u nas nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z obsługą kredytową, a warunki są dokładnie takie same, jak w bankach. Co ważne – decyzję pomaga podjąć  niezależny ekspert, który nie jest związany z żadnym konkretnym bankiem i  służy obiektywną poradą.  Zdajemy sobie sprawę z tego, że często warunki kredytowe decydują o zakupie mieszkania, dlatego robimy wszystko co w naszej mocy, by wynegocjować dla Państwa jak najlepszą umowę z bankiem. Dlaczego jeszcze warto spotkać się z naszym specjalistą ds. kredytów?  Ponieważ on wypełni  wszystkie dokumenty, będzie czuwał nad ich poprawnością oraz dostarczy je do odpowiedniej placówki. Rola naszego klienta ogranicza się jedynie do podjęcia decyzji i podpisania umowy, którą – punkt po punkcie – wyjaśnimy.

5 ważnych zaleceń dla osób, które planują wziąć kredyt hipoteczny >>

 

Zadzwoń, by umówić spotkanie:

Marcin Jędrusiak

Specjalista ds. kredytów hipotecznych

Tel. +48 730 608 316

 

 

kredyt na mieszkanie

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.