Nowa inwestycja w Lublinie – 250 mieszkań w I etapie!

Osiedle Panorama Lublin powstanie u zbiegu  ulic: Garbarskiej i Drogi Męczenników Majdanka. Rozpoczynamy rezerwacje!

To doskonały adres dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać o krok od centrum, z doskonałą komunikacją, w pobliżu miejskich arterii. Położenie osiedla stało się inspiracją dla jego nazwy – budynki staną na wzniesieniu, które zapewni piękne widoki z okien mieszkań znajdujących się na wyższych kondygnacjach.

W naszej najnowszej ofercie znajdują się  nowe mieszkania w Lublinie o pow. od 39 m² do 94 m².  Będą to lokale 2- oraz 3-pokojowe, a także rodzinne 4-pokojowe mieszkania z dwiema łazienkami oraz dwoma balkonami. Wszystkie balkony będą miały powierzchnię powyżej 6 m², a mieszkania od strony południowej będą wyposażone w 15-metrowe tarasy. Mieszkania usytuowane na najwyższym piętrze będą miały wysokość 4 m!

W pierwszym etapie inwestycji powstanie sześć siedmiokondygnacyjnych budynków. Elewacja oraz oprawa balkonów utrzymana zostanie w jasnych kolorach, które przełamane zostaną wstawkami w odcieniach brązu. Najbardziej efektownym elementem mieszkań będą przeszklenia. Okna zaczynają się od podłogi i sięgają aż po sufit. Do lokali przynależne będą komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe zewnętrzne i znajdujące się w kondygnacji podziemnej.

Budowa rozpocznie się już w styczniu, a jej zakończenie planowane jest wiosną 2022r.

mieszkania lublin

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry