Świdnik
KRAŚNIK

W spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum Kraśnika oraz prostym i szybkim wyjazdem na drogę krajową nr 19 prowadzącą do Lublina, powstaje komfortowe i eleganckie Osiedle Maki

Świdnik
KRAŚNIK

W spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum Kraśnika oraz prostym i szybkim wyjazdem na drogę krajową nr 19 prowadzącą do Lublina, powstaje komfortowe i eleganckie Osiedle Maki

O inwestycji

W spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum Kraśnika oraz prostym i szybkim wyjazdem na drogę krajową nr 19 prowadzącą do Lublina, powstanie komfortowe  i eleganckie Osiedle Maki.  Inwestycja obejmie dwa pięciopiętrowe budynki o prostej linii architektonicznej. Osiedle zaprojektowane zostało w nowoczesnym i gustownym stylu. Główną rolę gra tu elewacja będąca połączeniem klasycznej bieli z ciepłym brązem oraz chłodnym odcieniem szarości. Dopełnieniem będą balkony o ciemnej oprawie i mlecznych przeszkleniach, które zapewnią zarówno efekt wizualny, jak i strefę prywatności dla mieszkańców.  

 

Realizacja osiedla będzie podzielona na dwa etapy. W pierwszej kolejności powstanie budynek B, w którym znajdą się 42 mieszkania  o sprawdzonych układach i metrażach od 35 do 64 mkw. Duże komórki lokatorskie, przypisane do lokali, pomieszczą rowery dla całej rodziny.  Na terenie inwestycji powstaną także miejsca parkingowe na sprzedaż. A dla najmłodszych mieszkańców osiedla zaprojektowaliśmy ciekawy plac zabaw.

Budowa I etapu (budynek B) rozpocznie się wiosną 2023 r. i potrwa półtora roku. W celu rezerwacji mieszkania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.

 

 

videodomofon

Osiedle Maki ma do zaoferowania swoim przyszłym  mieszkańcom szereg komfortowych rozwiązań, m.in.:

– SMART HOME (instalacja elektryczna z dotykowymi szklanymi włącznikami z funkcją sterowania przez WiFi)

– FOTOWOLTAIKA NA DACHACH BUDYNKÓW

– MONITORING

– STACJA ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

– WIDEODOMOFONY

– WINDY

Wyszukiwarka 3D

A.01
DOSTĘPNE
Powierzchnia: 100 m2

Szukaj mieszkania

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

Lokalizacja

Wszędzie blisko - czyli idealnie 🙂

Kontakt z nami

Sprzedaż mieszkań

Sławek: +48 730 608 319

Marcin: +48 730 608 316

Agnieszka: +48 730 608 312

 

Główna siedziba firmy:

TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy Sp.k.

ul. Nałęczowska 14 (XIII piętro)
20-701 Lublin

NIP: 712 332 38 10

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top