Zaglądamy na budowę w Chełmie

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które aktualnie poszukują własnego  M  w Chełmie. W naszej ofercie posiadamy mieszkania na sprzedaż przy ul. Chełmońskiego w ramach inwestycji Cicha Dolina, która powstaje  w atrakcyjnej lokalizacji, wśród domków jednorodzinnych. Budowa jest już bardzo zaawansowana, zbliżamy się do oddania pierwszego etapu!

W budynkach B1 oraz B2 kończymy właśnie elewację. To już naprawdę ostatnie poprawki, tak by budynek prezentował się doskonale w każdym, nawet najmniej widocznym miejscu. Zamontowane zostały już balustrady oraz szkło w barwach charakterystycznych dla naszych realizacji.

Budynki  B3 oraz B4 zostały już wytynkowane i rozpoczęły się prace prze elewacji.

Zobaczcie sami, jak wiosną prezentuje się nasze osiedle. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Jeżeli chcieliby Państwo przejrzeć naszą ofertę wolnych mieszkań, zachęcamy pod przejścia na podstronę inwestycji.

Przypominamy, że w obecnej sytuacji trwającej epidemii działamy w trybie zdalnym.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji  i na bieżąco odpowiadamy  na wszystkie zapytania. Jeżeli wybrali Państwo już mieszkanie w naszej wyszukiwarce, prosimy o podanie numeru lokalu. Wyliczymy cały koszt zakupu. Możemy też zdalnie dokonać niezobowiązującej rezerwacji. Jeśli jednak nie mają jeszcze Państwo upatrzonego konkretnego mieszkania, prosimy opisać, jakiego typu lokalu Państwo szukają,  a my przedstawimy najlepszą propozycję.

Interesują Cię mieszkania na sprzedaż w Chełmie? Skontaktuj się z nami:

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

Tel.:

Aneta +48 730 608 312

Marcin +48 730 608 316

Sławek +48 730 608 319

mieszkania na sprzedaż

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry