Lublin. Mieszkanie wzorcowe (GALERIA)

Z wielką przyjemnością dzielimy się z Państwem efektami realizacji mieszkania pokazowego znajdującego się na Osiedlu Panorama Lublin. Mamy też niespodziankę dla naszych klientów – nowe rabaty na wykończenie i zaaranżowanie mieszkania, z których naprawdę warto skorzystać.

 Czasami trudno jest oczami wyobraźni urządzić mieszkanie, kiedy przed nami jedynie puste ściany i posadzki. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy mają z tym problem do naszej galerii, gdzie umieściliśmy zdjęcia z wykończonego 3-pokojowego mieszkania o pow. 55 mkw.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Partnerom, którzy zaangażowali się w wykończenie mieszkania. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani efektem końcowym i z czystym sumieniem polecamy:

Leroy Merlin – Sklep, który od lat sprzedaje materiały naszym klientom po cenie obniżonej o 10%.

3 TOP – firm, która zaprojektowała i wykonała naszą kuchnię oraz zabudowę w korytarzu. Dla klientów TTS oferuje rabat w wysokości 10%.

Tech Invest – wykonawca podłogi winylowej w całym mieszkaniu. Klienci TTS otrzymają rabat na podłogę w wysokości 15%.

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top