Lublin – zainwestuj w mieszkanie na wynajem.

Dobra lokalizacja, odpowiedni układ lokalu i niskie rachunki – to czynniki decydujące o rentowności wynajmu. Nie bez znaczenia jest też standard wykończenia budynków i zagospodarowanie terenu osiedla. Osiedle Panorama Lublin to idealne rozwiązanie dla inwestorów – sprawdźcie sami!

Odpowiedni układ.

Nasze mieszkania o pow. 52 oraz 55 mkw. idealnie nadają się na wyodrębnienie oddzielnej kuchni. W ten sposób otrzymamy trzy oddzielne (nieprzechodnie) pokoje od 8 do 10 mkw. Wyjście na ponad 6-metrowy balkon znajduje się w kuchni. Przedpokój pomieści natomiast dużą szafę na wierzchnie ubrania i obuwie.

Lokalizacja

Osiedle Panorama Lublin powstaje u zbiegu ulic: Garbarskiej i Drogi Męczenników Majdanka. To doskonały adres dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać blisko największego w mieście parku, o krok od centrum, z doskonałą komunikacją, w pobliżu miejskich arterii. Zaledwie 10 minut drogi piechotą mieści się duża siłownia, a tuż dalej jeden z największych i najnowocześniejszych aquaparków z basenem olimpijskim w Lublinie.

Rachunki

Mieszkania kupione od dewelopera określa się jako „bezczynszowe”. Może być to mylna nazwa, ponieważ właściciel jest zobowiązany uiszczać comiesięczne opłaty do wybranego Zarządcy, jednak są to znacząco niższe kwoty niż na przykład czynsze w mieszkaniach spółdzielczych. Ponadto dokładamy wszelkich starań, by Państwa rachunki były jak najniższe, dlatego montujemy panele fotowoltaiczne na dachach wszystkich budynków.

videodomofon

Standard

Osiedle Panorama Lublin charakteryzuje się wyższym standardem, który obejmuje m. in. • eleganckie wykończenie części wspólnych – dekoracyjne elementy drewniane na ścianach i szachtach, szerokie ościeżnice drzwi do mieszkań • instalacja elektryczna z dotykowymi szklanymi włącznikami z funkcją Smart Home (sterowanie przez WiFi) • wideodomofony • wycieraczki systemowe przed każdym wejściem do mieszkania.

Cena mieszkania: 8200 zł/ mkw. Odbiór już tej wiosny!

Skontaktuj się z nami:

Marcin: +48 730 608 316

Sławek: +48 730 608 319

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top