Lublin. Tak będą wyglądały wnętrza budynków!

Na Osiedlu Panorama Lublin trwają już prace wykończeniowe pierwszego etapu inwestycji – układane się płytki na korytarzach, montowane drzwi zewnętrzne do mieszkań, na ścianach kładzione są gładzie. Przyszli mieszkańcy mogą już projektować wnętrza swoich lokali. A tymczasem my prezentujemy wizualizacje części wspólnych budynków – tak to będzie wyglądało!

Naszym założeniem  w czasie prac projektowych nad wnętrzem było stworzenie nowoczesnych, ale zarazem ciepłych przestrzeni.  Zestawione zostały ze sobą różne tekstury:  beton, lustra, gres o stonowanej szarej barwie. Dominującym elementem dekoracyjnym na ścianach, który ma na celu ocieplić całość jest drewno. Zadbamy też o eleganckie wykończenie skrzynek na listy oraz wyposażymy każde mieszkanie w wycieraczkę systemową przed wejściem.

 

W naszej ofercie mieszkań na sprzedaż przy ul. Garbarskiej mamy jeszcze wolne układy o pow. od 39 do 94 mkw. Przypominamy o naszej wakacyjnej promocji – do 2 września obowiązują niższe ceny. Więcej informacji >>. Wszystkie rzuty mieszkań dostępne są na podstronie inwestycji – tutaj>>.

 

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń i umów spotkanie na terenie inwestycji! Tel. 730 608 312

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top