Lublin. Postęp prac (ZDJĘCIA)

Osiedle Panorama Lublin zmienia się z dnia na dzień. Mamy już gotowe bryły budynków E, F. Blok C i D ma postawione ściany, rozpoczynamy prace przy wznoszeniu budynków  A oraz B.  Zobaczcie sami, jak jesienią prezentuje się nasz plac budowy. Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć.

Osiedle Panorama Lublin  powstaje pod bardzo dobrym adresem, zaledwie 800 metrów od ronda Lubelskiego Lipca 80 oraz Galerii Gala, w niedalekiej odległości od centrum miasta oraz lubelskiej starówki. W pobliżu znajdują się liczne szkoły, sklepy a także ośrodki rekreacyjne tj. aquapark, lodowisko oraz największy w mieście park z placami zabaw, fontanną, wybiegiem dla psów, siłownią.

W naszej ofercie dostępne są lokale o pow. od 39 do 94 m², w cenie od 6500 zł/m². Każde mieszkanie będzie wyposażone w duży balkon (powyżej 6 m²), od strony południowej zaprojektowane zostały 15-metrowe tarasy. Nietypowa będzie wysokość pomieszczeń usytuowanych na najwyższych kondygnacjach – 4 m!

Zachęcamy do rezerwacji mieszkań on-line. Szczegółowe informacje oraz regulamin rezerwacji dostępne są tutaj: https://ttsdevelopment.pl/u-nas-zarezerwujesz-mieszkanie-on-line/

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z Biurem Sprzedaży TTS Development pod numerem tel.: 730 608 312. Zapraszamy także do naszego biura przy ul. Nałęczowskiej 14 (XIII piętro). Chętnie opowiemy o naszej inwestycji, a dla zainteresowanych kredytem hipotecznym przedstawimy najkorzystniejszą ofertę finansowania.

nowe mieszkania w Lublinie

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top