Lublin. Mieszkania tańsze o 500 zł/mkw!

Wakacje za pasem, a my tradycyjnie w letnim czasie startujemy z wielką obniżką cen na Osiedlu Panorama Lublin. Nie przegapcie okazji!

Od dnia 1 czerwca do 2 września ceny wszystkich mieszkań dostępnych w ramach inwestycji przy ul. Garbarskiej w Lublinie spadają aż o 500 zł/mkw. To wyjątkowa okazja nie tylko z powodu okazyjnych cen, ale też bliskiego terminu realizacji, bowiem nowi właściciele otrzymają klucze do swoich w pierwszej połowie 2023 r! Jest też w czym wybierać, bo Osiedle Panorama to aż 250 mieszkań w pierwszym etapie. Wszystkie układy dostępne są tutaj. Przez najbliższe trzy miesiące odliczamy 500 zł/mkw. od cen katalogowych! Cennik dostępny jest w biurze sprzedaży, można go także poznać dzwoniąc pod numer: 730 608 312.

Zachęcamy do korzystania z rezerwacji on-line. Rezerwacja mieszkanie on-line jest bezpieczna, pewna i niezobowiązująca, ponieważ przed podpisaniem umowy mogą Państwo zrezygnować z zakupu mieszkania bez żadnych konsekwencji, a my zwrócimy opłatę rezerwacyjną w wysokości 1000 zł na konto osoby rezerwującej.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które do 2 września podpiszą umowę rezerwacyjną lub deweloperską.

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top