Lublin. Letnia promocja na wszystkie mieszkania! (-500 zł/m²)

Wakacje to ostatni moment, by kupić mieszkanie w niższej cenie. Na naszej inwestycji Osiedle Panorama Lublin nie tylko ceny są atrakcyjne. To także krótki termin realizacji. Już za rok otrzymają Państwo klucze do swojego wymarzonego mieszkania!

Osiedle Panorama Lublin to atrakcyjny adres dla osób poszukujących mieszkania: blisko centrum, w pobliżu parku, w pięknym widokiem na Lublin. To także komfortowe układy: mieszkania narożne, z przestronnymi balkonami i tarasami oraz dużymi przeszkleniami. Wszystkie rzuty i ceny dostępne są na stronie inwestycji.

Zachęcamy do korzystania z rezerwacji on-line.  Na stronie podajemy ceny katalogowe. Nowa niższa cena zostanie ujęta w umowach deweloperskich podpisanych do dnia 31 sierpnia. Niedługo po rezerwacji mieszkania on-line, prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia, skontaktujemy się z Państwem, by umówić dogodny termin podpisania umowy. Rezerwacja mieszkanie on-line jest bezpieczna, pewna i niezobowiązująca, ponieważ przed podpisaniem umowy mogą Państwo zrezygnować z zakupu mieszkania bez żadnych konsekwencji, a my zwrócimy opłatę rezerwacyjną w wysokości 1000 zł na konto osoby rezerwującej.

Sprzedaż mieszkań

Natalia: +48 730 608 455

Marcin: +48 730 608 316

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top