Legnica. Wkrótce kolejny etap!

Jeszcze w tym roku ruszy budowa dwóch następnych budynków w ramach Osiedla Centrum Park w Legnicy. Ten etap będzie sąsiadował bezpośrednio z miejskim parkiem!

Nasza oferta nowych mieszkań w Legnicy znacząco się powiększy. Jeszcze tego lata rozpoczniemy sprzedaż dwóch kolejnych budynków, w których znajdą się lokale o sprawdzonych i funkcjonalnych układach od 26 do 75 mkw. Stylem nawiążemy do ukończonych etapów osiedla, utrzymamy też standard Premium. Nadal będą to budynki trzypiętrowe  z szeregiem komfortowych rozwiązań dla mieszkańców (więcej o inwestycji i wykończeniu >>)

 

Termin realizacji tego etapu nastąpi w 2023 roku. Jeżeli szukają Państwo mieszkania z szybkim terminem oddania albo dostępnego od ręki, zachęcamy do zapoznania się z ofertą poprzednich etapów:

– Ukończony budynek B – mieszkania o pow. 80 – 85 mkw.

– Budynek A – termin realizacji IV kwartał tego roku – mieszkania o pow. 45 – 83 mkw.

Wszystkie układy mieszkań wraz z cenami dostępne są na stronie inwestycji Osiedla Centrum Park. Rzuty lokali z trzeciego etapu pojawią się na stronie jeszcze w lipcu. Zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a w serwisie Facebook. Będą Państwo na bieżąco informowani nowych inwestycjach, postępach na budowie oraz promocjach.

Sprzedaż mieszkań: +48 730 608 319

osiedle centrum park
mieszkania legnica
Legnica

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top