Legnica. To nowe osiedle cieszy się ogromną popularnością.

Specjaliści donoszą, że rynek nieruchomości aktualnie nie ma się najlepiej.  Z naszych obserwacji wynika, że nie dotyczy to jednak Osiedla Centrum Park. Co sprawia, że mieszkania przy ul. Piastów Legnickich sprzedają się bardzo dobrze?  Jest kilka ważnych argumentów, które wymieniamy poniżej.

Po pierwsze...

Jesteśmy w połowie prac przy budynku C, a z 51 mieszkań pozostało jedynie 15 wolnych. Nasza inwestycja w Legnicy  cieszy się dużym zainteresowaniem między innymi z powodu bardzo dobrej lokalizacja. Zawsze z największą uwagą wybieramy miejsca, gdzie warto budować. Liczy się dobra komunikacja z centrum miasta, dostęp do sklepów, szkół. Ale nie tylko! Ważne jest też przyjemne otoczenie, zieleń, miejsca rekreacji i sportu, ścieżki piesze oraz rowerowe. W końcu mieszkanie to nie tylko cztery ściany, ale przestrzeń do życia. Mieszkańcy Osiedla Centrum Park nie będą mogli narzekać – zamieszkają w sąsiedztwie największego w mieście parku. Tylko chwila spaceru dzieli inwestycję od placów zabaw, fontanny i alei wkomponowanych w zieleń.

Po trzecie...

Ważne są też układy mieszkań, pomieszczenia muszę być funkcjonalne, ustawne i doświetlone. Wszystkie nasze lokale, które mają ponad 40 mkw. są dwustronne lub narożna. Duże okna i balkony pozwolą na korzystanie z uroków słońca. A dla tych, którzy potrzebują trochę własnej przestrzeni na świeżym powietrzu oferujemy prywatne ogródki o pow. nawet ponad 60 mkw.

Po drugie...

Kolejnym atutem osiedla jest standard, w jakim oddajemy nasze budynki. Wychodzimy ponad klasyczną ofertę deweloperską i oferujemy rozwiązania takie jak: ekskluzywne wykończenie części wspólnych – w tym kamień na podłodze i tapety na ścianach, montujemy elektryczne rolety w każdym oknie, a  mieszkania wyposażamy w szklane włączniki z funkcją WiFi. Więcej o naszym standardzie można przeczytać na stronie inwestycji.

Po czwarte...

Teren osiedla został pomyślany w ten sposób, by był miejscem, gdzie chce się spędzać czas wspólnie z rodziną i sąsiadami. Dlatego większą część stanowisk parkingowych przenieśliśmy do kondygnacji podziemnej, by na zewnątrz znalazło się miejsce na zielone skwery, ławki oraz plac zabaw.

Jeżeli więc wciąż zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w Legnicy – zapraszamy do naszego biura sprzedaży, które mieści się tuż obok powstającej inwestycji, w budynku z poprzedniego etapu (wejście od ul. Jaworzyńskiej). Chętnie pokażemy Ci różne rozkłady mieszkań i obejdziemy teren budowy. Będzie to dobra okazja, by poznać uroki tej wspaniałej lokalizacji.


Serdecznie zapraszamy!

+48 730 608 903

deweloper legnica

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top