Legnica. Rozpoczynamy sprzedaż kolejnego budynku!

Budynek A powstaje w ramach Osiedla Centrum Park w Legnicy. Zlokalizowany jest bliżej ul. Jaworzyńskiej względem drugiego budynku (B),  który został już przygotowany do odbioru.

Sprzedaż mieszkań w budynku A dopiero ruszyła, ale to nie oznacza, że jesteśmy na początku budowy. Prace rozpoczęliśmy już kilka miesięcy temu, by móc zaoferować Państwu dużo więcej niż same plany mieszkań. Blok ma już częściowo gotową konstrukcję, w kondygnacji podziemnej rozpoczęliśmy montaż instalacji sanitarnych i elektrycznych. Mamy też gotowe ściany działowe na parterze.  Zgodnie z harmonogramem prac, mieszkańcy odbiorą klucze do swoich mieszkań za rok.

Wraz z nowym blokiem, nasza oferta sprzedaży powiększyła się o pięćdziesiąt nowych mieszkań. Będą to lokale o pow. od 27 m² do 80m². Wszystkie mają przemyślane układy z ustawnymi pomieszczeniami.  W części podziemnej znajdą się komórki lokatorskie, miejsca parkingowe będą na zewnątrz. Budynek będzie wyposażony w windy.

Przypominamy, że w naszej ofercie mamy jeszcze dostępne mieszkania w budynku B. To propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby zamieszkać w swoim nowym M jeszcze w tym roku. Zachęcamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z inwestycji.

Więcej o Osiedlu Centrum Park – tutaj >>

Sprzedaż mieszkań

Sławek: +48 730 608 319

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

mieszkania legnica

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top