Legnica. Rozpoczynamy sprzedaż kolejnego budynku!

Budynek A powstaje w ramach Osiedla Centrum Park w Legnicy. Zlokalizowany jest bliżej ul. Jaworzyńskiej względem drugiego budynku (B),  który został już przygotowany do odbioru.

Sprzedaż mieszkań w budynku A dopiero ruszyła, ale to nie oznacza, że jesteśmy na początku budowy. Prace rozpoczęliśmy już kilka miesięcy temu, by móc zaoferować Państwu dużo więcej niż same plany mieszkań. Blok ma już częściowo gotową konstrukcję, w kondygnacji podziemnej rozpoczęliśmy montaż instalacji sanitarnych i elektrycznych. Mamy też gotowe ściany działowe na parterze.  Zgodnie z harmonogramem prac, mieszkańcy odbiorą klucze do swoich mieszkań za rok.

Wraz z nowym blokiem, nasza oferta sprzedaży powiększyła się o pięćdziesiąt nowych mieszkań. Będą to lokale o pow. od 27 m² do 80m². Wszystkie mają przemyślane układy z ustawnymi pomieszczeniami.  W części podziemnej znajdą się komórki lokatorskie, miejsca parkingowe będą na zewnątrz. Budynek będzie wyposażony w windy.

Przypominamy, że w naszej ofercie mamy jeszcze dostępne mieszkania w budynku B. To propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby zamieszkać w swoim nowym M jeszcze w tym roku. Zachęcamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z inwestycji.

Więcej o Osiedlu Centrum Park – tutaj >>

Sprzedaż mieszkań

Sławek: +48 730 608 319

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

mieszkania legnica

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry