Legnica – ostatni dzwonek na mieszkanie w promocyjnej cenie!

Jeszcze do 20 lutego można rezerwować nowe mieszkania w Legnicy po niższych cenach w ramach promocji noworocznej.  Do wyboru są zarówno małe metraże (od 36 m²) jak i większe (do 85 m²). Ceny zaczynają się już od 4200 zł/m².

Osiedle Centrum Park to wyjątkowo atrakcyjny punkt na mapie Legnicy. Nasza inwestycja posiada wszelkie zalety mieszkania w centrum:  bliskość szkół, przedszkoli, urzędów, centrów handlowych, restauracji czy ośrodków sztuki i kultury. Największym jednak atutem lokalizacji są pobliskie tereny zielone. Niemal na wyciągnięcie ręki park miejski, nieco dalej – od strony zachodniej – Lasek Złotoryjski i  tzw. „Glinki”, czyli legnickie stawy.

Inwestycja obejmuje aktualnie 2 trzypiętrowe budynki, które poprzez
klasyczną architekturę, delikatną beżową elewację i eleganckie
wykończenie balkonów doskonale wpiszą się w architekturę Starego Miasta. Nasze mieszkania na sprzedaż mają zróżnicowane powierzchnie i przemyślane układy.

Więcej na temat Osiedla Centrum Park>>

Szczegóły Promocji dostępne u Doradców:

730 608 312 lub 730 608 319
promocja na mieszkania Legnica

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.