Legnica – kulisy budowy (GALERIA)

Czy są Państwo ciekawi, jak obecnie prezentują się nasze mieszkania na sprzedaż w Legnicy? Na osiedlu Centrum Park można już zobaczyć kolorystykę elewacji. Ukończone zostały prace przy stanie surowym, zamontowane są też okna i wykonana konstrukcja dachu. Zaawansowane prace toczą się teraz przy sieciach zewnętrznych (przyłącza wody i kanalizacji). Trwają też roboty przy instalacji elektrycznej budynku oraz Wod-Kan. Wewnątrz odbywa się tynkowanie i wylewanie posadzek.

Prace, pomimo aktualnej  sytuacji epidemiologicznej, wykonujemy zgodnie z harmonogramem.  Na tym etapie budowy możliwa jest taka organizacja robót, która,  przy zachowaniu dystansu osób pracujących i wzmożeniu nadzoru nad utrzymaniem czystości,  eliminuje w miarę możliwości zagrożenie, a jednocześnie zapewnia ciągłość procesu budowy. A to dobra informacja dla osób, które teraz rozglądają się za własnym M. Nasza inwestycja przy ul. Jaworzyńskiej posiada wszelkie zalety mieszkania w centrum:  bliskość szkół, przedszkoli, urzędów, centrów handlowych, restauracji czy ośrodków sztuki i kultury. Największym jednak atutem lokalizacji są pobliskie tereny zielone. Aktualna oferta obejmuje  1 -, 2-, 3- oraz 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż (metraże: od 32 do 86 m².) Zapraszamy na podstronę inwestycji, gdzie można sprawdzić dokładną lokalizacje, zobaczyć wizualizacje oraz pobrać rzuty mieszkań. Zachęcamy też do skorzystania z wyszukiwarki 3D, która umożliwia w prosty sposób wybrać piętro, a następnie mieszkanie na rzucie kondygnacji.

Przypominamy, że w obecnej sytuacji, z uwagi na bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników, prowadzimy zdalne biuro obsługi. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem nowego mieszkania w Legnicy na Osiedlu Centrum Park przy ul. Jaworzyńskiej, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

Aneta +48 730 608 312

Sławek +48 730 608 319

mieszkania na sprzedaż legnica

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry