Legnica – kulisy budowy (GALERIA)

Czy są Państwo ciekawi, jak obecnie prezentują się nasze mieszkania na sprzedaż w Legnicy? Na osiedlu Centrum Park można już zobaczyć kolorystykę elewacji. Ukończone zostały prace przy stanie surowym, zamontowane są też okna i wykonana konstrukcja dachu. Zaawansowane prace toczą się teraz przy sieciach zewnętrznych (przyłącza wody i kanalizacji). Trwają też roboty przy instalacji elektrycznej budynku oraz Wod-Kan. Wewnątrz odbywa się tynkowanie i wylewanie posadzek.

Prace, pomimo aktualnej  sytuacji epidemiologicznej, wykonujemy zgodnie z harmonogramem.  Na tym etapie budowy możliwa jest taka organizacja robót, która,  przy zachowaniu dystansu osób pracujących i wzmożeniu nadzoru nad utrzymaniem czystości,  eliminuje w miarę możliwości zagrożenie, a jednocześnie zapewnia ciągłość procesu budowy. A to dobra informacja dla osób, które teraz rozglądają się za własnym M. Nasza inwestycja przy ul. Jaworzyńskiej posiada wszelkie zalety mieszkania w centrum:  bliskość szkół, przedszkoli, urzędów, centrów handlowych, restauracji czy ośrodków sztuki i kultury. Największym jednak atutem lokalizacji są pobliskie tereny zielone. Aktualna oferta obejmuje  1 -, 2-, 3- oraz 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż (metraże: od 32 do 86 m².) Zapraszamy na podstronę inwestycji, gdzie można sprawdzić dokładną lokalizacje, zobaczyć wizualizacje oraz pobrać rzuty mieszkań. Zachęcamy też do skorzystania z wyszukiwarki 3D, która umożliwia w prosty sposób wybrać piętro, a następnie mieszkanie na rzucie kondygnacji.

Przypominamy, że w obecnej sytuacji, z uwagi na bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników, prowadzimy zdalne biuro obsługi. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem nowego mieszkania w Legnicy na Osiedlu Centrum Park przy ul. Jaworzyńskiej, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

Aneta +48 730 608 312

Sławek +48 730 608 319

mieszkania na sprzedaż legnica

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top