Legnica – inwestycja klasy PREMIUM. Sprawdź, czym się wyróżniamy!

Dokładamy wszelkich starań, by nasze realizacje były na najwyższym poziomie.  Naszym celem jest przekazanie mieszkań, które będą spełniały wszystkie oczekiwania właścicieli, a nawet więcej! Dlatego wykraczamy ponad standard. Stworzyliśmy dla Państwa ofertę z segmentu Premium, a jest nią Osiedle Centrum Park w Legnicy!

Już sama lokalizacja Osiedla Centrum Park jest wyjątkowa – w pobliżu Starego Miasta, tuż obok Parku Miejskiego. Ale prestiżowy adres to tylko jeden z atutów naszej inwestycji. Mieszkania, które jeszcze w tym roku Państwu przekażemy, będą przygotowane  w podwyższonym stanie deweloperskim, który obejmuje:

 • ekskluzywnie wykończone części wspólne: kamień naturalny na podłodze w korytarzach oraz tapety na ścianach
 • drzwi wejściowe z efektowną szeroką ościeżnicą
 • wysokiej jakości trzyszybowe okna
 • najbardziej efektywna instalacja systemu miejskiego ogrzewania 
 • wideodomofony
 • instalacja elektryczna z dotykowymi szklanymi włącznikami z funkcją Smart Home (sterowanie przez WiFi)
 • parapety okienne z kamienia naturalnego
 • rolety zewnętrzne w każdym oknie
 • klimatyzację

W naszej ofercie dostępne są jeszcze wolne mieszkania o pow. od 32 do 86 m².  Rzuty mieszkań można sprawdzić na podstronie inwestycji.  Osoby zainteresowane zakupem mieszkania zachęcamy do umawiania spotkań na terenie budowy (ul. Jaworzyńska).


Sławek: +48 730 608 319
Aneta: +48 730 608 312

mieszkania na sprzedaż legnica

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.