Legnica. Dziękujemy uczestnikom Dni Otwartych!

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły w weekend osiedle Centrum Park. Cieszymy się, że pomimo deszczowej aury,  przybyli Państwo tak licznie, by się z nami spotkać.

Mamy nadzieję, że podczas Dni Otwartych mieli Państwo okazję przyjrzeć się bliżej osiedlu, uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, a być może także znaleźć swoje wymarzone mieszkanie.  Jeżeli jednak chcieliby Państwo jeszcze raz odwiedzić budowę lub  porozmawiać ze Sprzedawcą, to jesteśmy  do dyspozycji.  Zachęcamy do kontaktu także osoby, którym nie udało się do nas dotrzeć w weekend.

Sławek: +48 730 608 319

bok@ttsdevelopment.pl

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry