Legnica – duże mieszkania w atrakcyjnych cenach

Interesuje Cię przestronne mieszkanie dla rodziny? Ma być usytuowane w nowym, eleganckim budownictwie? W dobrej lokalizacji, najlepiej blisko Centrum, ale też przy terenach zielonych i rekreacyjnych? I oczywiście za rozsądną cenę? Mamy dokładnie takie mieszkania! W cenie 4400 zł/m²!

W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 80 m² . Składa się z dużego salonu i trzech pokoi, aneksu kuchennego oraz oddzielnej ubikacji i łazienki. Jest świetnie ułożone względem stron świata, z oknami po stronie wschodniej oraz zachodniej.

duże mieszkanie - rzut

Dla osób potrzebujących jeszcze większej przestrzeni mamy w ofercie nowe mieszkanie o podobnym układzie i  pow. 85 m².

Obydwa mieszkania znajdują się w inwestycji o nazwie Centrum Park. Jest to kameralne osiedle zlokalizowane w centrum miasta, w niedalekiej odległości od parku. Nasza oferta obejmuje aktualnie 2 trzypiętrowe budynki, które poprzez klasyczną architekturę, delikatną beżową elewację i eleganckie wykończenie balkonów doskonale wpiszą się w architekturę Starego Miasta.

Sprawdź nasze wolne mieszkania na sprzedaż w Legnicy >>

Zainteresowała Cię nasza oferta? Szukasz mieszkania z rynku pierwotnego?
Zadzwoń i umów się na spotkanie lub dokonaj niezobowiązującej rezerwacji u dewelopera, bez pośredników.

Aneta: +48 730 608 312

Sławek: +48 730 608 319

Biuro sprzedaży przy ul. Jaworzyńskiej 74 (budowa)

wtorek – czwartek : 9.00 – 18.00
piątek: 8.00 – 13.00


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

nowe mieszkania legnica
duże mieszkanie legnica

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.