Legnica – duże mieszkania w atrakcyjnych cenach

Interesuje Cię przestronne mieszkanie dla rodziny? Ma być usytuowane w nowym, eleganckim budownictwie? W dobrej lokalizacji, najlepiej blisko Centrum, ale też przy terenach zielonych i rekreacyjnych? I oczywiście za rozsądną cenę? Mamy dokładnie takie mieszkania! W cenie 4400 zł/m²!

W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 80 m² . Składa się z dużego salonu i trzech pokoi, aneksu kuchennego oraz oddzielnej ubikacji i łazienki. Jest świetnie ułożone względem stron świata, z oknami po stronie wschodniej oraz zachodniej.

duże mieszkanie - rzut

Dla osób potrzebujących jeszcze większej przestrzeni mamy w ofercie nowe mieszkanie o podobnym układzie i  pow. 85 m².

Obydwa mieszkania znajdują się w inwestycji o nazwie Centrum Park. Jest to kameralne osiedle zlokalizowane w centrum miasta, w niedalekiej odległości od parku. Nasza oferta obejmuje aktualnie 2 trzypiętrowe budynki, które poprzez klasyczną architekturę, delikatną beżową elewację i eleganckie wykończenie balkonów doskonale wpiszą się w architekturę Starego Miasta.

Sprawdź nasze wolne mieszkania na sprzedaż w Legnicy >>

Zainteresowała Cię nasza oferta? Szukasz mieszkania z rynku pierwotnego?
Zadzwoń i umów się na spotkanie lub dokonaj niezobowiązującej rezerwacji u dewelopera, bez pośredników.

Aneta: +48 730 608 312

Sławek: +48 730 608 319

Biuro sprzedaży przy ul. Jaworzyńskiej 74 (budowa)

wtorek – czwartek : 9.00 – 18.00
piątek: 8.00 – 13.00


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

nowe mieszkania legnica
duże mieszkanie legnica

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top