Legnica. Duże mieszkania na sprzedaż od 4600 zł/mkw.

Poszukujesz komfortowego mieszkania z przestronnymi i ustawnymi pomieszczeniami, dużym salonem, a może dwiema łazienkami? Sprawdź ofertę lokali na sprzedaż na osiedlu Centrum Park w Legnicy. Znajdziesz tu nie tylko atrakcyjne ceny, ale też standard wykończenia na poziomie premium.

Osiedle Centrum Park znajduje się przy ul. Piastów Legnickich (boczna ul. Jaworzyńskiej), w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Miejskiego. W ofercie są dwa budynki: B – oddany do użytku w ubiegłym roku, z mieszkaniami gotowymi do przekazania, oraz budynek A z terminem zakończenia budowy jeszcze w tym roku. Inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, większość lokali została już sprzedana. Klienci mogą jeszcze wybierać spośród większych metraży: od 60 do 85 mkw. Tutaj cena jest kusząca, własne M można nabyć już za 4600 zł/mkw. Jest też kilka mieszkań o mniejszych metrażach (od 28 do 45 mkw.), ale w tym wypadku trzeba się śpieszyć, ponieważ zostały ostatnie sztuki. Osiedle Centrum Park wyróżnia się na rynku nieruchomości pod względem wysokiego standardu wykończenia. Nowe mieszkania oddawane są w podwyższonym stanie deweloperskim (SEGMENT PREMIUM), który obejmuje:

 • ekskluzywnie wykończone części wspólne: kamień naturalny na podłodze w korytarzach oraz tapety na ścianach
 • drzwi wejściowe z efektowną szeroką ościeżnicą
 • wysokiej jakości trzyszybowe okna
 • najbardziej efektywna instalacja systemu miejskiego ogrzewania z indywidualnym pomiarem zużycia
 • cichobieżne windy
 • wideodomofony
 • instalacja elektryczna z dotykowymi szklanymi włącznikami z funkcją Smart Home (sterowanie przez WiFi)
 • parapety okienne z kamienia naturalnego
 • rolety zewnętrzne w każdym oknie
 • możliwość instalacji klimatyzacji w każdym mieszkaniu

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z działem sprzedaży pod numerem tel.: 730 608 319

Wszystkie plany naszych mieszkań na sprzedaż w Legnicy wraz z cenami dostępne są na stronie Osiedla Centrum Park

mieszkania na sprzedaż legnica

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top