Legnica – będzie więcej nowych mieszkań! Zdradzamy plany na 2021 rok. (WIZUALIZACJE)

Osiedle Centrum Park od początku projektowane było  z rozmachem. Dwa budynki, które właśnie powstają przy ul. Jaworzyńskiej to dopiero pierwszy etap. Planowana zabudowa ma stanowić spójną całość  wpisującą się w elegancką legnicką architekturę.

Prace przy kolejnych budynkach ruszą za rok.  Stylistyką nawiążemy do pierwszego bloku, który jest już niemal gotowy i niebawem zaczną wprowadzać się tu pierwsi mieszkańcy. Pozostaniemy przy ciepłych barwach elewacji, w kolorze ceglanym i ciemnych oprawach balkonów. Aby ocenić, jak nasza inwestycja wkomponuje się w najbliższy krajobraz, połączyliśmy wizualizację z realnymi zdjęciami Legnicy. Mogą Państwo sami sprawdzić efekt.

Planowana zabudowa  pozwoli nam wyodrębnić patio i zagospodarować je w taki sposób, aby znalazło się tam miejsce na plac zabaw, małą architekturę, trawniki oraz ozdobne rośliny. Duży zakres terenu został także przeznaczony na zewnętrze parkingi.

W tej chwili nie prowadzimy jeszcze sprzedaży mieszkań w kolejnych budynkach. W ofercie mamy jednak dostępne lokale z budynku B, o pow. od 35 do 85 mkw. Zachęcamy do zapoznania się z ich układami na podstronie inwestycji (zakładka SZUKAJ MIESZKANIA).

Zapraszamy też na teren inwestycji, gdzie mogą Państwo obejrzeć wolne mieszkania. Prosimy o wcześniejszy kontakt, abyśmy mogli ustalić dogodny dla Państwa termin spotkania.

Sławek: +48 730 608 319

bok@ttsdevelopment.pl

mieszkania legnica

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.