Kupujesz mieszkanie na kredyt? Sprawdź oferty banków w naszym biurze!

Kupujesz mieszkanie w jednej z naszych inwestycji i planujesz zaciągnąć kredyt? Nie musisz odwiedzać różnych banków, kontaktować się z infoliniami, porównywać ofert kredytowych i wypełniać stosu dokumentów. Wystarczy, że odwiedzisz biuro sprzedaży TTS Development przy ul. Nałęczowskiej. Nasz ekspert wykonuje całą pracę związaną z kredytami za klientów. I to zupełnie za darmo.

 

Kiedy warto porozmawiać z ekspertem od kredytów? Najlepiej jeszcze zanim ostatecznie wybrane zostanie mieszkanie. Już podczas pierwszego kontaktu z naszym biurem (telefonicznego lub mailowego), dobrze jest poinformować sprzedawcę, że będą Państwo ubiegali się o kredyt i chcą Państwo uzyskać fachową pomoc w tej kwestii . Wtedy podczas spotkania w biurze nasz ekspert ds. kredytów wyliczy Państwa zdolność kredytową i przeprowadzi wywiad. Na tej podstawie przygotuje najkorzystniejszą ofertę kredytową. Także później zajmie się wszelkimi formalnościami.

Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci dostali pozytywną decyzję kredytową na najlepszych warunkach! Nam także na tym zależy.

 

Przeczytaj: 5 ważnych zaleceń dla osób, które planują wziąć kredyt hipoteczny

mieszkanie na kredyt
mieszkanie na kredyt

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top