Kraśnik. Ruszyła rezerwacja mieszkań on-line!

Otrzymaliśmy już pozwolenie na budowę Osiedla Maki, co oznacza, że za chwilę na teren inwestycji wjadą pierwsze koparki. To nasz pierwszy projekt, który będzie realizowany w Kraśniku, dlatego czekamy na ten moment z niecierpliwością. Tymczasem  zachęcamy do rezerwacji mieszkań, można to zrobić samodzielnie, poprzez naszą stronę.

 

Osiedle Maki powstanie przy ul. Makowej w Kraśniku, będzie składało się z dwóch bloków, które pomieszczą w sumie 80 mieszkań o pow. od 36 do 77 mkw. Inwestycja od momentu ogłoszenia przedsprzedaży cieszy się dużym zainteresowaniem, wiele mieszkań zostało już zarezerwowanych. Wciąż jeszcze dostępne są lokale o różnych metrażach i układach. Wszystkie rzuty dostępne są na stronie inwestycji. W zakładce „Szukaj mieszkania” mogą Państwo zarezerwować wybrane mieszkanie on-line. To przydatna opcja, która działa 24/7, dostępna jest więc poza godzinami pracy biura  czy w święta. Aby rezerwacja doszła do skutku należy wpłacić 1000 zł opłaty rezerwacyjnej, następnie mają Państwo dziesięć dni na dokonanie formalności w biurze sprzedaży. To też czas, w którym spokojnie można przemyśleć jeszcze decyzję odnośnie zakupu, mając pewność, że wybrany lokal nie zostanie zarezerwowany przez kogoś innego. W przypadku rezygnacji, wystarczy poinformować nas o tym, wysyłając maila (koniecznie z adresu podanego podczas rezerwacji), a my zwrócimy opłatę rezerwacyjną w całości na konto osoby rezerwującej. Regulamin rezerwacji on-line dostępny jest tutaj.

Poniżej zamieszczamy wizualizacje osiedla, mamy nadzieję, że już wkrótce podzielimy się też z Państwem zdjęciami z placu budowy. Zachęcamy do polubienia naszego profilu w serwisie Facebook https://www.facebook.com/ttsdevelopment, tam na bieżąco dzielimy się wszelkimi newsami z naszych realizacji.

Na wszelkie pytania odpowiada nasz Dział Sprzedaży:

Natalia: +48 730 608 455

Marcin: +48 730 608 316

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top