Jak urządzić małą łazienkę? Inspiracje.

Nawet niewielka łazienka może być elegancka, stylowa, i – co ważne – funkcjonalna. Odpowiednia aranżacja udowodni, że większa przestrzeń w łazience nie jest konieczna, a dodatkowe metry  lepiej sprawdzą się w kuchni czy pokojach.

4 metry kwadratowe – tyle wystarczy, aby mieć w łazience wannę z funkcją prysznica, umywalkę na szafce, duże lustro, pralkę i toaletę. Dla osób, które potrzebują więcej miejsca do przechowywania rzeczy, pozostaje jeszcze wolna przestrzeń do zabudowy meblowej nad pralką. Mogłoby się wydawać, że szykowne wzory, jak na przykład marmur, zarezerwowane są wyłącznie dla dużych pokoi łaziennych. Nic bardziej mylnego! Modny ciemny marmur świetnie sprawdzi się jako kontrast do białej dużej płytki, także w niewielkiej łazience. Aby przełamać zimne kolory ścian projekt zakłada drewniane elementy w formie blatów. Ponadto, dzięki materiałowi takiemu jak winyl można uzyskać naturalny efekt drewnianej podłogi, a zarazem zastosować materiał odpowiedni do pomieszczeń o dużej wilgotności powietrza.

Nasze projekty cechują się przemyślanymi układami oraz praktycznymi rozwiązaniami. Zachęcamy do umawiania spotkań na terenie inwestycji, gdzie mamy już możliwość zaprezentować gotowe wnętrza ze ściankami działowymi. A już wkrótce zaprosimy Państwa do mieszkania pokazowego, gdzie wykonamy łazienkę według powyższego projektu.  

Projekt łazienki został przygotowany przez naszego Partnera:

logo leroy merlin

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top